Fin
Slavia Sofia
Slavia Sofia
4-1
Sportist Svoge
Sportist Svoge
Fin
Nesebar
Nesebar
2-0
Sozopol
Sozopol
Fin
MSK Tesla Stropkov
MSK Tesla Stropkov
0-3
Humenné
Humenné
Fin
Maritsa Plovdiv
Maritsa Plovdiv
4-1
Gigant Saedinenie
Gigant Saedinenie
Fin
Posušje
Posušje
2-1
Siroki Brijeg
Siroki Brijeg
Fin
Bonyhád Völgység
Bonyhád Völgység
7-1
Siklos
Siklos
Fin
FC Petržalka
FC Petržalka
5-1
FK Rača
FK Rača
Fin
CSA Steaua Bucuresti
CSA Steaua Bucuresti
2-1
Metalul Buzău
Metalul Buzău
Győri ETO II
Győri ETO II

04:00

Dabas
Dabas
Fin
Komaromi
Komaromi
1-3
KFC Komárno
KFC Komárno
Fin
HNK Gorica
HNK Gorica
3-0
Lokomotiva
Lokomotiva
Fin
BKV Előre
BKV Előre
2-0
Kelen
Kelen
Fin
Penzugyor
Penzugyor
1-2
FC Hatvan
FC Hatvan
Fin
SK Kladno
SK Kladno
2-0
Benátky nad Jizerou
Benátky nad Jizerou
Fin
ESMTK
ESMTK
4-1
Dorogi FC
Dorogi FC
Fin
Chrobry Głogów
Chrobry Głogów
1-0
Ślęza Wrocław
Ślęza Wrocław
Fin
FK Kolín
FK Kolín
1-0
Spoje Prague
Spoje Prague
Fin
BFC Siófok
BFC Siófok
1-1
Majosi SE
Majosi SE
Fin
GKS Bełchatów
GKS Bełchatów
2-3
SKRA Częstochowa
SKRA Częstochowa
Fin
Dumbrăviţa
Dumbrăviţa
0-1
FC Unirea Alba Iulia
FC Unirea Alba Iulia
Fin
Mioveni
Mioveni
0-0
Viitorul Pandurii
Viitorul Pandurii
Fin
Radomlje
Radomlje
3-3
Aluminij
Aluminij
Fin
Šamorín
Šamorín
0-4
Unirea Ungheni
Unirea Ungheni
Fin
Vertfee Yaita
Vertfee Yaita
1-2
VONDS Ichihara
VONDS Ichihara
Fin
FC Ajka
FC Ajka
1-1
Csákvári TK
Csákvári TK
Fin
Odra Wodzislaw Slaski
Odra Wodzislaw Slaski
3-3
LGKS 38 Podlesianka
LGKS 38 Podlesianka
Fin
Monori SE
Monori SE
0-2
III. Kerületi TVE
III. Kerületi TVE
Fin
Budapest BVSC
Budapest BVSC
1-1
Budapesti Vasas
Budapesti Vasas
Fin
Afumati
Afumati
0-1
Muscelul Campulung
Muscelul Campulung
Fin
Kaposvari Rakoczi
Kaposvari Rakoczi
1-0
Pécsi MFC
Pécsi MFC
Fin
Avia Świdnik
Avia Świdnik
1-2
Chełmianka Chełm
Chełmianka Chełm
Sobota
Sobota

04:00

Lokomotiva Zvolen
Lokomotiva Zvolen
Fin
Uničov
Uničov
1-2
Prostějov
Prostějov
Hradec Králové II
Hradec Králové II

04:15

Trutnov
Trutnov
Fin
FK Viagem Ústí nad Labem
FK Viagem Ústí nad Labem
1-4
Varnsdorf
Varnsdorf
Fin
Monaco
Monaco
1-1
Cercle Brugge
Cercle Brugge
Fin
Szeged 2011
Szeged 2011
1-2
Kecskemét
Kecskemét
Fin
SV Lafnitz
SV Lafnitz
2-2
Csikszereda
Csikszereda
Fin
Písek
Písek
0-3
Pribram
Pribram
Bohemians II
Bohemians II

04:30

Sokol Živanice
Sokol Živanice
Fin
Hutnik Krakow
Hutnik Krakow
6-2
Wiślanie Jaśkowice
Wiślanie Jaśkowice
Fin
Czarni Połaniec
Czarni Połaniec
2-3
Star Starachowice
Star Starachowice
Fin
Mosonmagyaróvári TE
Mosonmagyaróvári TE
3-0
Inter Bratislava
Inter Bratislava
Fin
NK Varazdin
NK Varazdin
1-0
FC Arges
FC Arges
Hallwang
Hallwang

04:30

UFC Hallein
UFC Hallein
Fin
Bílovec
Bílovec
1-1
Nove Sady
Nove Sady
Fin
Stade Lausanne-Ouchy
Stade Lausanne-Ouchy
2-2
Biel-Bienne
Biel-Bienne
Fin
Austria Wien
Austria Wien
1-0
FC Trinity Zlín
FC Trinity Zlín
Fin
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze
1-0
FK Košice
FK Košice
Fin
SFC Opava
SFC Opava
1-1
Třinec
Třinec
Fin
TS Polonia Bytom
TS Polonia Bytom
2-1
Kluczbork
Kluczbork
Fin
Lyngby BK
Lyngby BK
4-0
Landskrona BoIS
Landskrona BoIS
Fin
Stal Stalowa Wola
Stal Stalowa Wola
0-2
Termalica Nieciecza
Termalica Nieciecza
Fin
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec
5-3
Legia Warszawa II
Legia Warszawa II
Fin
Sigma Olomouc II
Sigma Olomouc II
7-1
Žilina II
Žilina II
Fafe
Fafe

05:00

Penafiel
Penafiel
Fin
Gyirmot
Gyirmot
0-1
Bicskei
Bicskei
Fin
LKS Łomża
LKS Łomża
3-1
Znicz Biała Piska
Znicz Biała Piska
Fin
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
1-1
KSZO Ostrowiec
KSZO Ostrowiec
Fin
Stripfing
Stripfing
2-2
Vysocina Jihlava
Vysocina Jihlava
Fin
Kromeriz
Kromeriz
2-1
Slovan Rosice
Slovan Rosice
Fin
Tatabánya
Tatabánya
4-2
Csepel FC
Csepel FC
Újpest FC II
Újpest FC II

05:00

Hódmezővásárhelyi
Hódmezővásárhelyi
Fin
Spišská Nová Ves
Spišská Nová Ves
1-1
Lokomotíva Košice
Lokomotíva Košice
Fin
Waldhof Mannheim
Waldhof Mannheim
1-1
Újpest FC
Újpest FC
Fin
Rukh Lviv
Rukh Lviv
0-3
Domžale
Domžale
Fin
Ząbkovia Ząbki
Ząbkovia Ząbki
3-4
Unia Skierniewice
Unia Skierniewice
Fin
Banik Most - Sous
Banik Most - Sous
1-1
Jiskra Domažlice
Jiskra Domažlice
Fin
Ceská Lípa
Ceská Lípa
1-2
Dukla Praha II
Dukla Praha II
Debreceni VSC II
Debreceni VSC II

05:00

Karcag SE
Karcag SE
Eger
Eger

05:00

Szolnoki MÁV
Szolnoki MÁV
Fin
Jong Utrecht
Jong Utrecht
3-3
TOP Oss
TOP Oss
Fin
Wikielec
Wikielec
3-0
Stomil Olsztyn
Stomil Olsztyn
Fin
Podbeskidzie
Podbeskidzie
6-0
Fomat Martin
Fomat Martin
Fin
Lugano II
Lugano II
1-1
Collina d'Oro
Collina d'Oro
Magdeburg II
Magdeburg II

05:00

Eilenburg
Eilenburg
Fin
Pohronie
Pohronie
3-1
Podkonice
Podkonice
Fin
Hodonín-Šardice
Hodonín-Šardice
1-3
Slovan Bratislava II
Slovan Bratislava II
Fin
Swidniczanka Swidnik
Swidniczanka Swidnik
2-2
M. Minsk Mazowiecki
M. Minsk Mazowiecki
Fin
Nafta Lendava
Nafta Lendava
3-3
Zalaegerszegi TE
Zalaegerszegi TE
Fin
Wisła Płock II
Wisła Płock II
3-2
Mlawa
Mlawa
Fin
Karkonosze Jelenia Góra
Karkonosze Jelenia Góra
0-2
Sulow
Sulow
Pardubice
Pardubice

05:00

Miedz Legnica II
Miedz Legnica II
KS Cracovia
KS Cracovia

05:00

Baník Ostrava II
Baník Ostrava II
Wisłoka Dębica
Wisłoka Dębica

05:00

Sandecja Nowy Sacz
Sandecja Nowy Sacz
Fin
Notec Czarnków
Notec Czarnków
3-2
Stilon Gorzów
Stilon Gorzów
Fin
Sturm Graz
Sturm Graz
1-0
Midtjylland
Midtjylland
Fin
Odense BK
Odense BK
2-5
Vejle BK
Vejle BK
Fin
Mezőkövesd-Zsory
Mezőkövesd-Zsory
1-0
Zemplin Michalovce
Zemplin Michalovce
Rio Ave
Rio Ave

05:30

Moreirense
Moreirense
Caldas
Caldas

05:30

União de Leiria
União de Leiria
Sporting Braga II
Sporting Braga II

05:30

Paços de Ferreira
Paços de Ferreira
Fin
Fehérvár
Fehérvár
1-0
Dekani
Dekani
Fin
Chaves
Chaves
1-3
Vitória SC B
Vitória SC B
Amarante
Amarante

05:30

Felgueiras 1932
Felgueiras 1932
Fin
Chrobry Głogów
Chrobry Głogów
2-0
Kalisz
Kalisz
Fin
Rekord Bielsko Biała
Rekord Bielsko Biała
2-0
Wisła Kraków II
Wisła Kraków II
Fin
SV Wacker Burghausen
SV Wacker Burghausen
1-1
Unterhaching
Unterhaching
Fin
Hobro
Hobro
1-1
Aarhus Fremad
Aarhus Fremad
Fin
Paderborn 07 II
Paderborn 07 II
2-1
Hessen Kassel
Hessen Kassel
Fin
Akademisk Boldklub
Akademisk Boldklub
3-0
FA 2000
FA 2000
Fin
Olimpia Elblag
Olimpia Elblag
1-1
TKP Elana Torun
TKP Elana Torun
Fin
Chojniczanka Chojnice
Chojniczanka Chojnice
1-1
Stargard Szczeciński
Stargard Szczeciński
Wigry Suwalki
Wigry Suwalki

06:00

Jagiellonia II
Jagiellonia II
Fin
LKS Lodz II
LKS Lodz II
0-1
Śląsk Wrocław II
Śląsk Wrocław II
Swinoujscie
Swinoujscie

06:00

Warta Gorzów
Warta Gorzów
Karviná II
Karviná II

06:30

Górnik Zabrze II
Górnik Zabrze II
68'
Squires Gate
Squires Gate
1-4
Stalybridge Celtic
Stalybridge Celtic
58'
PSV
PSV
1-1
Club Brugge
Club Brugge
60'
Feyenoord
Feyenoord
1-1
Genk
Genk
68'
SV Ried
SV Ried
2-0
Žilina
Žilina
46'
Hannover 96
Hannover 96
0-1
VfL Osnabrück
VfL Osnabrück
61'
Den Bosch
Den Bosch
1-0
Jong PSV
Jong PSV
1'
Blackburn Rovers
Blackburn Rovers
3-0
Tranmere Rovers
Tranmere Rovers
66'
Dover Athletic
Dover Athletic
3-1
Ramsgate
Ramsgate
63'
Coalville Town
Coalville Town
0-3
Nuneaton Town
Nuneaton Town
66'
Brøndby IF
Brøndby IF
0-0
Antwerp
Antwerp
63'
Cardiff City
Cardiff City
2-1
Kortrijk
Kortrijk
68'
Esbjerg
Esbjerg
2-1
Fredericia
Fredericia
62'
Tatabánya
Tatabánya
1-1
Tiszakécske
Tiszakécske
66'
Göztepe
Göztepe
1-3
Charlton Athletic
Charlton Athletic
67'
Luton Town
Luton Town
1-1
AGF Aarhus
AGF Aarhus
Kolding IF
Kolding IF

07:00

Hvidovre IF
Hvidovre IF
63'
Fortuna Düsseldorf II
Fortuna Düsseldorf II
1-1
Werder Bremen II
Werder Bremen II
LASK Linz II
LASK Linz II

07:00

Rapid Wien II
Rapid Wien II
FC Hertha 03 Zehlendorf
FC Hertha 03 Zehlendorf

07:00

Staaken
Staaken
VFC Plauen
VFC Plauen

07:00

Bayreuth SpVgg
Bayreuth SpVgg
57'
Moyola Park
Moyola Park
0-2
Coleraine
Coleraine
68'
Stabæk
Stabæk
3-2
Sogndal
Sogndal
Heider SV
Heider SV

07:00

Niendorfer TSV
Niendorfer TSV
66'
AFC Sudbury
AFC Sudbury
0-0
Felixstowe & Walton Utd
Felixstowe & Walton Utd
Int
South Shields
South Shields
0-5
Sunderland
Sunderland
Int
York City
York City
1-1
Sheffield United
Sheffield United
33'
Aberystwyth Town
Aberystwyth Town
0-1
Llanelli AFC
Llanelli AFC
Int
Aalborg BK
Aalborg BK
1-2
Viborg FF
Viborg FF
Int
Frem 1886
Frem 1886
2-0
Avarta
Avarta
Int
Notts County
Notts County
0-0
Wycombe Wanderers
Wycombe Wanderers
Int
FC Giessen
FC Giessen
0-0
Siegen Sportfreunde
Siegen Sportfreunde
44'
Drochtersen / Assel
Drochtersen / Assel
0-4
Eintracht Braunschweig
Eintracht Braunschweig
20'
Faversham Town
Faversham Town
1-0
Sheppey United
Sheppey United
19'
Helsingborgs IF
Helsingborgs IF
0-0
HB Køge
HB Køge
21'
Heracles
Heracles
1-1
FCV Dender
FCV Dender
Fin
Gornik Polkowice
Gornik Polkowice
0-1
Miedz Legnica
Miedz Legnica
19'
Chesham United
Chesham United
0-0
Wealdstone
Wealdstone
19'
Stuttgart II
Stuttgart II
1-0
1. FC Saarbrücken
1. FC Saarbrücken
17'
De Graafschap
De Graafschap
1-0
Rödinghausen
Rödinghausen
20'
FC Vaduz
FC Vaduz
0-0
St. Gallen
St. Gallen
Paksi SE II
Paksi SE II

08:00

FC Dunafoldvar
FC Dunafoldvar
Neuchâtel Xamax
Neuchâtel Xamax

08:00

Lausanne Sports
Lausanne Sports
Maldon & Tiptree
Maldon & Tiptree

08:00

Colchester United
Colchester United
19'
Skegness
Skegness
0-0
Ilkeston Town FC
Ilkeston Town FC
Slavia Praha II
Slavia Praha II

08:00

FK Dukla Praha
FK Dukla Praha
21'
Undy Athletic
Undy Athletic
0-0
Newport County
Newport County
18'
Gillingham
Gillingham
0-0
Millwall
Millwall
Viktoria Köln
Viktoria Köln

08:00

KAS Eupen
KAS Eupen
Fin
Pogon Siedlce
Pogon Siedlce
2-1
Znicz Pruszkow
Znicz Pruszkow
22'
PEC Zwolle
PEC Zwolle
1-1
AC Horsens
AC Horsens
18'
Kickers Offenbach FC
Kickers Offenbach FC
1-0
Köln
Köln
Prestatyn Sports
Prestatyn Sports

08:00

Greenfield FC
Greenfield FC
16'
Civil Service Strollers
Civil Service Strollers
0-0
Clyde
Clyde
Trenčín
Trenčín

08:00

Zlaté Moravce
Zlaté Moravce
Leek Town
Leek Town

08:00

Buxton
Buxton
18'
Bonner SC
Bonner SC
0-1
MSV Duisburg
MSV Duisburg
Nürnberg II
Nürnberg II

08:00

Eintracht Frankfurt II
Eintracht Frankfurt II
18'
Sparta Rotterdam
Sparta Rotterdam
0-0
ADO Den Haag
ADO Den Haag
22'
AZ Alkmaar
AZ Alkmaar
2-0
Excelsior
Excelsior
Gemert
Gemert

08:00

Helmond Sport
Helmond Sport
Reading Sub 21
Reading Sub 21

08:00

Hemel Hempstead Town
Hemel Hempstead Town
16'
Canvey Island
Canvey Island
0-0
Bishops Stortford
Bishops Stortford
Sion
Sion

08:00

Yverdon
Yverdon
Rin
Go Ahead Eagles
Go Ahead Eagles

08:00

KAA Gent
KAA Gent
19'
PAOK
PAOK
0-0
Union Saint-Gilloise
Union Saint-Gilloise
Piast Gliwice
Piast Gliwice

08:00

Korona Kielce
Korona Kielce
Fin
Kazincbarcika
Kazincbarcika
2-3
Kisvárda
Kisvárda
TSV Steinbach Haiger
TSV Steinbach Haiger

08:00

Eintracht Hohkeppel
Eintracht Hohkeppel
Colwyn Bay
Colwyn Bay

08:00

AFC Liverpool
AFC Liverpool
Lokomotiv Plovdiv
Lokomotiv Plovdiv

08:00

Beroe
Beroe
19'
Schweinfurt
Schweinfurt
0-0
Barockstadt
Barockstadt
Llandudno FC
Llandudno FC

08:00

West Didsbury Chorlton
West Didsbury Chorlton
Jong Almere City
Jong Almere City

08:00

Harkemase Boys
Harkemase Boys
20'
Mainz 05 II
Mainz 05 II
0-3
Würzburger Kickers
Würzburger Kickers
Gil Vicente
Gil Vicente

08:00

Gil Vicente Sub 23
Gil Vicente Sub 23
15'
Bayern Alzenau
Bayern Alzenau
0-0
FSV Frankfurt
FSV Frankfurt
Vitória Guimarães
Vitória Guimarães

08:00

Middlesbrough
Middlesbrough
Rin
FC Petržalka
FC Petržalka

08:00

Baník Ostrava II
Baník Ostrava II
Panetolikos
Panetolikos

08:00

Levadiakos
Levadiakos
16'
IK Oddevold
IK Oddevold
1-0
Örgryte
Örgryte
Marítimo
Marítimo

08:00

Farense Sub 23
Farense Sub 23
Botev Vratsa
Botev Vratsa

08:00

Montana
Montana
Grazer AK
Grazer AK

08:00

Kapfenberger SV
Kapfenberger SV
Porto
Porto

08:00

Nacional
Nacional
Tondela
Tondela

08:00

Lusitania FC
Lusitania FC
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana

08:00

CSKA 1948 Sofia
CSKA 1948 Sofia
Fin
AVS Futebol
AVS Futebol
2-1
Varzim
Varzim
Soroksár SC
Soroksár SC

08:00

Putnok VSE
Putnok VSE
Puskás Akadémia
Puskás Akadémia

08:00

Šamorín
Šamorín
Stal Stalowa Wola
Stal Stalowa Wola

08:00

Broń Radom
Broń Radom
Boavista
Boavista

08:00

Tirsense
Tirsense
Fin
Arouca
Arouca
3-1
UD Oliveirense
UD Oliveirense
23'
Winterton Rangers FC
Winterton Rangers FC
0-0
Scunthorpe United
Scunthorpe United
17'
Kolos Kovalivka
Kolos Kovalivka
0-0
Viktoriya Sumy
Viktoriya Sumy
FC Kryvbas
FC Kryvbas

08:00

Sabah
Sabah
HNK Rijeka
HNK Rijeka

08:00

Karlsruher SC
Karlsruher SC
FK Khimki
FK Khimki

08:00

Krylia Sovetov
Krylia Sovetov
Mladost GAT
Mladost GAT

08:00

Sloboda Uzice
Sloboda Uzice
Rin
Carina Gubin
Carina Gubin

08:00

Bytom Odrzanski
Bytom Odrzanski
Rodopa Smolyan
Rodopa Smolyan

08:00

Asenovets
Asenovets
16'
Hanley Town
Hanley Town
0-0
Wrexham AFC
Wrexham AFC
15'
Eintracht Bamberg
Eintracht Bamberg
1-0
Unterrath
Unterrath
Rin
Vorwärts-Wacker 04
Vorwärts-Wacker 04

08:00

Niendorfer TSV
Niendorfer TSV
Estrela da Amadora
Estrela da Amadora

08:00

Sporting CP II
Sporting CP II
FC Augsburg
FC Augsburg

08:00

TSV Schwaben Augsburg
TSV Schwaben Augsburg
16'
TSV Schwaben Augsburg
TSV Schwaben Augsburg
0-0
FC Augsburg
FC Augsburg
FC Bocholt
FC Bocholt

08:00

SC St. Tönis
SC St. Tönis
FC 08 Homburg
FC 08 Homburg

08:00

Victoria Rosport
Victoria Rosport
Freiburger FC
Freiburger FC

08:00

Bahlinger SC
Bahlinger SC
Auerbach
Auerbach

08:00

Meuselwitz
Meuselwitz
Annecy
Annecy

08:00

Villefranche
Villefranche
17'
BFC Dynamo
BFC Dynamo
0-0
Hansa Rostock II
Hansa Rostock II
18'
Greifswalder
Greifswalder
1-0
Phönix Lübeck
Phönix Lübeck
16'
Jong AZ
Jong AZ
0-0
Koninklijke HFC
Koninklijke HFC
Lochee United
Lochee United

08:30

Formartine United
Formartine United
Skalica
Skalica

08:30

Karviná
Karviná
RAAL La Louviere
RAAL La Louviere

08:30

US Boulogne
US Boulogne
RKC Waalwijk
RKC Waalwijk

08:30

OH Leuven
OH Leuven
Charleroi
Charleroi

08:30

Zulte-Waregem
Zulte-Waregem
Hansa Rostock
Hansa Rostock

08:30

Rangers FC
Rangers FC
Düren
Düren

08:30

Wiltz 71
Wiltz 71
Rin
Scunthorpe United
Scunthorpe United

09:00

Bradford City
Bradford City
Mossley
Mossley

09:00

FC Halifax Town
FC Halifax Town
Groningen
Groningen

09:00

Rot-Weiss Erfurt
Rot-Weiss Erfurt
Zwickau
Zwickau

09:00

Hertha BSC
Hertha BSC
Young Boys
Young Boys

09:00

Aarau
Aarau
Luzern
Luzern

09:00

Stuttgart
Stuttgart
Glebe North
Glebe North

09:00

Glenavon
Glenavon
1st Bangor FC
1st Bangor FC

09:00

Linfield
Linfield
Accrington Stanley
Accrington Stanley

09:00

Wigan Athletic
Wigan Athletic
Melksham Town
Melksham Town

09:00

Forest Green Rovers
Forest Green Rovers
Cleethorpes Town
Cleethorpes Town

09:00

Grimsby Town
Grimsby Town
TS Polonia Bytom
TS Polonia Bytom

09:00

Goczałkowice Zdrój
Goczałkowice Zdrój
Jablonec
Jablonec

09:00

Sparta Praha II
Sparta Praha II
Viktoria Berlin
Viktoria Berlin

09:00

Dynamo Dresden
Dynamo Dresden
Austria Klagenfurt
Austria Klagenfurt

09:00

FC Koper
FC Koper
TSV Hartberg
TSV Hartberg

09:00

Spartak Trnava
Spartak Trnava
Leatherhead
Leatherhead

09:00

Dorking Wanderers
Dorking Wanderers
Amiens SC
Amiens SC

09:00

Chambly
Chambly
Altrincham
Altrincham

09:00

Lancaster City
Lancaster City
Aubstadt
Aubstadt

09:00

FC Coburg
FC Coburg
Spakenburg
Spakenburg

09:00

Jong Sparta
Jong Sparta
Türkgücü München
Türkgücü München

09:00

Imst
Imst
Kirriemuir Thistle
Kirriemuir Thistle

09:00

Banks O' Dee
Banks O' Dee
Kecskemét
Kecskemét

09:00

Békéscsaba
Békéscsaba
West Bromwich Albion
West Bromwich Albion

09:00

Bolton Wanderers
Bolton Wanderers
Sporting Hasselt
Sporting Hasselt

09:00

Club NXT
Club NXT
NK Osijek
NK Osijek

09:00

Rukh Lviv
Rukh Lviv
Gartcairn FA Juniors
Gartcairn FA Juniors

09:00

Albion Rovers
Albion Rovers
Porthmadog
Porthmadog

09:00

Flint Town United
Flint Town United
St Patrick's
St Patrick's

09:00

Ballymena United
Ballymena United
Auchinleck Talbot
Auchinleck Talbot

09:00

Tranent Juniors FC
Tranent Juniors FC
Armagh City
Armagh City

09:00

Dungannon Swifts
Dungannon Swifts
Germania Ratingen
Germania Ratingen

09:00

Finnentrop/Bamenohl
Finnentrop/Bamenohl
Eintracht Trier
Eintracht Trier

09:00

Alemannia Aachen
Alemannia Aachen
Basel
Basel

09:00

Ulm
Ulm
BW Lohne
BW Lohne

09:00

Eintracht Braunschweig
Eintracht Braunschweig
Eintracht Bamberg
Eintracht Bamberg

09:00

Chemie Leipzig
Chemie Leipzig
Jagiellonia Bialystok
Jagiellonia Bialystok

09:00

Kauno Žalgiris
Kauno Žalgiris
Hollenbach
Hollenbach

09:00

Freiberg
Freiberg
Riga FC II
Riga FC II

09:00

Aris Thessaloniki
Aris Thessaloniki
Altglienicke
Altglienicke

09:00

Hannover 96 II
Hannover 96 II
Aalborg BK
Aalborg BK

09:15

Viborg FF
Viborg FF
Dordrecht
Dordrecht

09:30

Willem II
Willem II
Barry Town
Barry Town

09:30

Yate Town
Yate Town
KS Cracovia
KS Cracovia

09:30

Sigma Olomouc
Sigma Olomouc
Bridgend Street
Bridgend Street

09:30

Abertillery Bluebirds
Abertillery Bluebirds
Heidenheim
Heidenheim

09:30

Schwäbisch Hall
Schwäbisch Hall
1860 München
1860 München

09:30

Nürnberg
Nürnberg
Vlašim
Vlašim

09:30

Sokol Zápy
Sokol Zápy
Zaglebie Lubin
Zaglebie Lubin

09:30

GKS Katowice
GKS Katowice
Trefelin
Trefelin

09:30

Haverfordwest County
Haverfordwest County
Rin
Newtown
Newtown

09:30

OJM
OJM
Bremer SV
Bremer SV

09:30

FC St Pauli
FC St Pauli
Ammanford AFC
Ammanford AFC

09:30

Cardiff MU
Cardiff MU
Cardiff City Sub 21
Cardiff City Sub 21

09:30

Potters Bar Town
Potters Bar Town
South Park FC
South Park FC

10:00

Cray Valley PM
Cray Valley PM
Oldham Athletic AFC
Oldham Athletic AFC

10:00

Stockport County
Stockport County
Frome Town
Frome Town

10:00

Yeovil Town
Yeovil Town
Punjab United
Punjab United

10:00

Sporting Khalsa
Sporting Khalsa
Harrogate Town
Harrogate Town

10:00

Huddersfield Town
Huddersfield Town
Farnborough
Farnborough

10:00

Sutton United
Sutton United
Boreham Wood
Boreham Wood

10:00

Arsenal Sub 21
Arsenal Sub 21
Tonbridge Angels
Tonbridge Angels

10:00

Chatham Town
Chatham Town
Stevenage
Stevenage

10:00

Watford
Watford
Púchov
Púchov

10:00

Zbrojovka Brno
Zbrojovka Brno
Lech Poznań
Lech Poznań

10:00

Teplice
Teplice
Hinckley LR
Hinckley LR

10:00

Coalville Town
Coalville Town
Fleet Town
Fleet Town

10:00

Aldershot Town
Aldershot Town
Bath City
Bath City

10:00

Bristol Rovers
Bristol Rovers
Dulwich Hamlet FC
Dulwich Hamlet FC

10:00

Dagenham & Redbridge
Dagenham & Redbridge
Heart of Midlothian
Heart of Midlothian

10:00

Leyton Orient
Leyton Orient
Newcastle Town
Newcastle Town

10:00

Crewe Alexandra
Crewe Alexandra
Workington
Workington

10:00

Carlisle United
Carlisle United
Alvechurch FC
Alvechurch FC

10:00

Walsall
Walsall
Haywards Heath Town
Haywards Heath Town

10:00

Lewes
Lewes
Ely City
Ely City

10:00

Bury Town
Bury Town
Seaham Red Star
Seaham Red Star

10:00

Ashington AFC
Ashington AFC
Colne FC
Colne FC

10:00

Clitheroe
Clitheroe
Binfield
Binfield

10:00

Maidenhead United
Maidenhead United
Warrington Town
Warrington Town

10:00

Rochdale
Rochdale
Grays Athletic
Grays Athletic

10:00

Corinthian-Casuals
Corinthian-Casuals
Westbury United
Westbury United

10:00

Swindon Supermarine
Swindon Supermarine
Aylesbury
Aylesbury

10:00

Aylesbury United
Aylesbury United
Baník Ostrava
Baník Ostrava

10:00

Banská Bystrica
Banská Bystrica
Slavia Praha
Slavia Praha

10:00

Žilina
Žilina
Birmingham City
Birmingham City

10:00

Paderborn
Paderborn
Sparta Praha
Sparta Praha

10:00

Salzburg
Salzburg
Berwick Rangers
Berwick Rangers

10:00

Haddington Athletic
Haddington Athletic
Brackley Town
Brackley Town

10:00

Shrewsbury Town
Shrewsbury Town
United of Manchester
United of Manchester

10:00

Barrow
Barrow
City of Liverpool
City of Liverpool

10:00

Bangor 1876
Bangor 1876
Sittingbourne
Sittingbourne

10:00

Welling United
Welling United
Leamington
Leamington

10:00

Coventry City Sub 21
Coventry City Sub 21
Rin
Parkgate
Parkgate

10:00

Guiseley
Guiseley
Histon
Histon

10:00

Hitchin Town
Hitchin Town
Wimborne Town
Wimborne Town

10:00

Eastleigh
Eastleigh
Stockport Town
Stockport Town

10:00

Alsager Town
Alsager Town
Sandbach United
Sandbach United

10:00

Burscough
Burscough
Rin
Wisbech Town
Wisbech Town

10:00

Peterborough Sports
Peterborough Sports
Scarborough Athletic
Scarborough Athletic

10:00

Selby Town FC
Selby Town FC
Halesowen Town
Halesowen Town

10:00

Tamworth
Tamworth
Chichester City
Chichester City

10:00

Worthing
Worthing
Ashford Town
Ashford Town

10:00

Hampton & Richmond
Hampton & Richmond
Consett AFC
Consett AFC

10:00

Spennymoor Town
Spennymoor Town
Spalding United
Spalding United

10:00

Boston United
Boston United
Sevenoaks Town
Sevenoaks Town

10:00

Dartford
Dartford
Racing Club Warwick
Racing Club Warwick

10:00

Banbury United
Banbury United
Bishop Auckland
Bishop Auckland

10:00

Darlington FC
Darlington FC
Boldmere St. Michaels
Boldmere St. Michaels

10:00

Rushall Olympic
Rushall Olympic
Troyes
Troyes

10:00

UNFP
UNFP
St. Mirren
St. Mirren

10:00

Fleetwood Town
Fleetwood Town
Aveley
Aveley

10:00

Billericay Town
Billericay Town
Cowdenbeath
Cowdenbeath

10:00

Dunbar United
Dunbar United
Cumbernauld Colts
Cumbernauld Colts

10:00

Nairn County
Nairn County
Great Wakering Rovers
Great Wakering Rovers

10:00

Southend United
Southend United
Horndean
Horndean

10:00

Havant & Waterlooville
Havant & Waterlooville
Horsham
Horsham

10:00

Woking
Woking
Northampton
Northampton

10:00

Norwich City
Norwich City
KS Cracovia
KS Cracovia

10:00

Podbeskidzie
Podbeskidzie
Margate
Margate

10:00

Concord Rangers
Concord Rangers
Baffins Milton Rovers
Baffins Milton Rovers

10:00

Hayes & Yeading United
Hayes & Yeading United
Ajax
Ajax

10:00

Rangers FC
Rangers FC
Glentoran
Glentoran

10:00

Harland & Wolff Welders
Harland & Wolff Welders
Crusaders
Crusaders

10:00

Comber Rec
Comber Rec
MTK Budapest
MTK Budapest

10:00

Kozarmisleny
Kozarmisleny
AFC Hornchurch
AFC Hornchurch

10:00

Bromley
Bromley
West Auckland Town
West Auckland Town

10:00

Hartlepool United
Hartlepool United
Hereford
Hereford

10:00

West Bromwich Sub 21
West Bromwich Sub 21
Alfreton Town
Alfreton Town

10:00

Barnsley
Barnsley
Prestwich Heys
Prestwich Heys

10:00

Droylsden
Droylsden
Vauxhall Motors
Vauxhall Motors

10:00

Marine
Marine
Liefering
Liefering

10:00

Lommel SK
Lommel SK
Metalist 1925 Kharkiv
Metalist 1925 Kharkiv

10:00

Ahrobiznes Volochysk
Ahrobiznes Volochysk
Újpest FC
Újpest FC

10:00

SKN St. Polten
SKN St. Polten
Chesterfield
Chesterfield

10:00

Nottingham Forest
Nottingham Forest
Polonia Warszawa
Polonia Warszawa

10:00

Lechia T. Mazowiecki
Lechia T. Mazowiecki
Dynamo Kyiv
Dynamo Kyiv

10:00

Schalke 04
Schalke 04
Ware
Ware

10:00

Royston Town
Royston Town
Wingate & Finchley
Wingate & Finchley

10:00

Peterborough United
Peterborough United
Garforth Town
Garforth Town

10:00

Parkgate
Parkgate
CSA Steaua Bucuresti
CSA Steaua Bucuresti

10:00

FC Buzău
FC Buzău
Anstey Nomads
Anstey Nomads

10:00

Stamford
Stamford
Haringey Borough
Haringey Borough

10:00

Cheshunt
Cheshunt
Dergview FC
Dergview FC

10:00

Institute
Institute
Guiseley
Guiseley

10:00

Bradford City
Bradford City
Blyth Spartans
Blyth Spartans

10:00

Newcastle Benfield
Newcastle Benfield
NEC Nijmegen
NEC Nijmegen

10:00

Standard de Liège
Standard de Liège
Longridge Town
Longridge Town

10:00

Morecambe
Morecambe
Pogon Szczecin
Pogon Szczecin

10:00

Kotwica Kołobrzeg
Kotwica Kołobrzeg
LKS Lodz II
LKS Lodz II

10:00

Sokol Aleksandrow
Sokol Aleksandrow
Witton Albion
Witton Albion

10:00

Radcliffe Borough
Radcliffe Borough
Macclesfield Town
Macclesfield Town

10:00

Blackburn Rovers Sub 21
Blackburn Rovers Sub 21
Mickleover Sports FC
Mickleover Sports FC

10:00

Belper Town FC
Belper Town FC
Darmstadt 98
Darmstadt 98

10:00

Swift Hesperange
Swift Hesperange
FC Eindhoven
FC Eindhoven

10:00

Al-Rayyan
Al-Rayyan
Atherton Collieries
Atherton Collieries

10:00

Bury
Bury
Kežmarok
Kežmarok

10:00

Stará Ľubovňa
Stará Ľubovňa
Limavady
Limavady

10:00

Coleraine
Coleraine
Rapid Wien
Rapid Wien

10:30

Debreceni VSC
Debreceni VSC
Einheit Rudolstadt
Einheit Rudolstadt

10:30

FC Carl Zeiss Jena
FC Carl Zeiss Jena
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva

10:30

Rubin Kazán
Rubin Kazán
Slovácko
Slovácko

11:00

Viktoria Žižkov
Viktoria Žižkov
Thun
Thun

11:00

Sochaux
Sochaux
Winterthur
Winterthur

11:00

Austria Lustenau
Austria Lustenau
Oudenaarde
Oudenaarde

11:00

Deinze
Deinze
GBA Kontich
GBA Kontich

11:00

Lierse Kempenzonen
Lierse Kempenzonen
Eastbourne Borough
Eastbourne Borough

11:00

Hashtag United
Hashtag United
Hythe & Dibden
Hythe & Dibden

11:00

Lymington Town
Lymington Town
Astoria Walldorf
Astoria Walldorf

11:00

Hoffenheim
Hoffenheim
Erdi VSE
Erdi VSE

11:00

Budapesti Vasas II
Budapesti Vasas II
Považská Bystrica
Považská Bystrica

11:00

Vyškov
Vyškov
Hamburger SV
Hamburger SV

11:00

VfB Lübeck
VfB Lübeck
Stade de Reims
Stade de Reims

11:00

US Fleury-Merogis
US Fleury-Merogis
Feignies
Feignies

11:00

Dunkerque
Dunkerque
SW Bregenz
SW Bregenz

11:00

Illertissen
Illertissen
KV Mechelen
KV Mechelen

11:00

Lille
Lille
Guingamp
Guingamp

11:00

Le Mans
Le Mans
Arka Gdynia
Arka Gdynia

11:00

Olimpia Grudziadz
Olimpia Grudziadz
Unitas 30
Unitas 30

11:00

NAC Breda
NAC Breda
Grand-Saconnex
Grand-Saconnex

11:00

Servette II
Servette II
Le Mans
Le Mans

11:00

Guingamp
Guingamp
Bistrica iz Slovenske
Bistrica iz Slovenske

11:00

FC Arges
FC Arges
Kasımpaşa
Kasımpaşa

11:00

Hull City
Hull City
SCR Altach
SCR Altach

11:30

Grasshopper
Grasshopper
SC Telstar
SC Telstar

11:30

Quick Boys
Quick Boys
Dinamo Zagreb
Dinamo Zagreb

11:30

Beşiktaş
Beşiktaş
Gorna Lokomotiv Oryahovitsa
Gorna Lokomotiv Oryahovitsa

11:30

Litex Lovech
Litex Lovech
Smederevo
Smederevo

11:30

Inđija
Inđija
Zagorets
Zagorets

11:30

Levski Karlovo
Levski Karlovo
Gateshead
Gateshead

12:00

Sunderland
Sunderland
Toulouse
Toulouse

12:00

Rodez
Rodez
Meerssen
Meerssen

12:00

MVV Maastricht
MVV Maastricht
Etoile Carouge
Etoile Carouge

12:00

Servette
Servette
Young Boys
Young Boys

12:00

FC Wil
FC Wil
Saint-Malo
Saint-Malo

12:00

Stade Rennais
Stade Rennais
České Budějovice
České Budějovice

12:00

SV Ried
SV Ried
Cambuur
Cambuur

12:00

Emmen
Emmen
Wittenhorst
Wittenhorst

12:00

VVV Venlo
VVV Venlo
Lorient
Lorient

12:00

Concarneau
Concarneau
Belasica
Belasica

12:00

Kozuv Gevgelija
Kozuv Gevgelija
Levski Sofia
Levski Sofia

12:00

Maccabi Netanya
Maccabi Netanya
MTK Budapest
MTK Budapest

12:00

Budapest Honved
Budapest Honved
Jemappes
Jemappes

12:00

Francs Borains
Francs Borains
Szentlőrinc SE
Szentlőrinc SE

12:00

Bijelo Brdo
Bijelo Brdo
Primorje
Primorje

12:00

Budafoki
Budafoki
Stadlau
Stadlau

12:00

SC Wiener Viktoria
SC Wiener Viktoria
SK Beveren
SK Beveren

12:00

SK Beveren
SK Beveren
Vardarski
Vardarski

12:00

FK Borec
FK Borec
Fakel
Fakel

12:00

FK Rostov
FK Rostov
Dunaújváros
Dunaújváros

12:00

Tiszaföldvár
Tiszaföldvár
Schwaz
Schwaz

12:00

Wacker Innsbruck
Wacker Innsbruck
Domžale
Domžale

12:00

ND Gorica
ND Gorica
Strasbourg
Strasbourg

12:30

Fenerbahçe
Fenerbahçe
Zwettl
Zwettl

12:30

Horn
Horn
Spartak Varna
Spartak Varna

12:30

Dunav Ruse
Dunav Ruse
CSKA Moskva
CSKA Moskva

12:30

Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
OFK Beograd
OFK Beograd

12:30

OFK Vršac
OFK Vršac
Cherno More Varna
Cherno More Varna

12:45

Dobrudzha Dobrich
Dobrudzha Dobrich
FC Lugano
FC Lugano

13:00

Parma
Parma
Vitesse
Vitesse

13:00

PAOK
PAOK
Lokomotiv Sofia
Lokomotiv Sofia

13:00

Montana
Montana
Udinese
Udinese

13:00

ND Bilje
ND Bilje
Kremser SC
Kremser SC

13:00

Vorwarts Steyr
Vorwarts Steyr
Olympique Lyonnais
Olympique Lyonnais

13:00

Chassieu Decines
Chassieu Decines
Benfica
Benfica

14:00

Celta
Celta
Panathinaikos
Panathinaikos

14:00

AEK Larnaca
AEK Larnaca
River Plate
River Plate

16:30

Olimpia
Olimpia
Alianza
Alianza

17:00

CD Águila
CD Águila
Vedi di più
Vedi meno