noscript image
  • Lokomotiva Zvolen
  • Slovan Duslo Šaľa
  • Liptovská Štiavnica
  • Dunajská Lužná
  • Nove Mesto Nad Vahom
  • Spišská Nová Ves
  • Sobota
  • Fomat Martin
  • Rohoznik
  • FK Rača
  • Čadca
  • Nové Zámky
  • Žarnovica
  • Slovan Galanta
  • Liptovský Hrádok
  • Veľké Ludince
  • Tatran Krásno
  • MSK Tesla Stropkov
  • Slovan Most
  • Lozorno
  • Vranov nad Topľou
  • Báhoň
Girone 1
Thu 18 Apr
Čadca Čadca
0-4
Ružomberok II Ružomberok II
Ven 19 Apr
Sobota Sobota
1-1
Podbrezová II Podbrezová II
Sat 20 Apr
Novohrad Lučenec Novohrad Lučenec
1-1
Baník Kalinovo Baník Kalinovo
Dom 21 Apr
Námestovo Námestovo
1-0
Liptovský Hrádok Liptovský Hrádok
FTC Filakovo FTC Filakovo
2-0
Fomat Martin Fomat Martin
Oravské Veselé Oravské Veselé
3-0
Žarnovica Žarnovica
Tatran Krásno Tatran Krásno
3-0
Liptovská Štiavnica Liptovská
Wed 29 Maggio
Lokomotiva Zvolen Lokomotiva Zvolen
17:00
Poltár Poltár
Squadra / Punti
1 Ružomberok II RUZ 48
2 Sobota SOB 41
3 FTC Filakovo FIL 41
4 Liptovský Hrádok LIP 36
5 Lokomotiva Zvolen ZVO 32
6 Námestovo NAM 31
7 Oravské Veselé ORA 29
8 Žarnovica ZAR 28
 
9 Baník Kalinovo BAN 28
10 Fomat Martin FOM 27
11 Novohrad Lučenec LUC 24
12 Podbrezová II POD 22
13 Poltár TSP 17
14 Tatran Krásno TAT 16
15 Čadca CAD 13
16 Liptovská Štiavnica LIP 10
Girone 2
Sat 06 Apr
Vranov nad Topľou Vranov Topľou
7-0
Snina Snina
Spišská Nová Ves Spišská Nová
1-0
Pokrok Krompachy Pokrok Krompachy
Humenné Humenné
2-0
Svidník Svidník
Giraltovce Giraltovce
2-0
Šarišské Michaľany Šarišské
Dom 07 Apr
Tatran Prešov II Tatran Prešov II
10:30
MSK Tesla Stropkov Tesla Stropkov
Mária Huta Mária Huta
0-3
FK Košice FK Košice
Milénium Milénium
15:30
Roznava Roznava
Veľké Revištia Veľké Revištia
3-2
Družstevník Plavnica Družstevník
Squadra / Punti
1 FK Košice FKK 54
2 Vranov nad Topľou VRA 46
3 Humenné FKH 38
4 Snina SNI 32
5 Spišská Nová Ves SPI 32
6 Šarišské Michaľany SAR 31
7 Svidník SVI 26
8 MSK Tesla Stropkov TES 23
 
9 Veľké Revištia VEL 22
10 Pokrok Krompachy POK 22
11 Giraltovce GIR 19
12 Družstevník Plavnica DRU 16
13 Milénium MIL 15
14 Mária Huta MAR 14
15 Tatran Prešov II TAT 10
16 Roznava ROZ 0
Girone 4
Sat 06 Apr
Lokomotiva DNV Lokomotiva DNV
2-2
Báhoň Báhoň
Dom 07 Apr
Slovan Bratislava II Slovan Bratislava
3-1
Tomášov Tomášov
Rusovce Rusovce
2-2
Dunajská Lužná Dunajská Lužná
Vajnory Vajnory
1-2
Slovan Ivanka pri Dunaji Slovan Ivanka Dun.
FC Malacky FC Malacky
0-2
Pezinok Pezinok
Rovinka Rovinka
1-5
Slovan Most Slovan Most
Rohoznik Rohoznik
1-2
FK Rača FK Rača
Bernolákovo Bernolákovo
1-0
Lozorno Lozorno
Squadra / Punti
1 Slovan Bratislava II SBR 54
2 FK Rača RAC 42
3 Báhoň BAH 39
4 Slovan Most SLO 38
5 Rohoznik ROH 36
6 Lokomotiva DNV LOK 34
7 Rovinka ROV 30
8 Pezinok PEZ 29
 
9 Dunajská Lužná DUN 28
10 Tomášov TOM 28
11 FC Malacky FCM 25
12 Slovan Ivanka pri Dunaji SLO 21
13 Bernolákovo BER 19
14 Rusovce RUS 17
15 Lozorno LOZ 7
16 Vajnory VAJ 7

Follow BeSoccer on Facebook