noscript image
GooglePlay Logo AppStore Logo
  • Juventud Antoniana
  • Guaraní A. Franco
  • Gimnasia y Tiro
  • Atlético Paraná
  • San Martín Mendoza
  • Libertad Sunchales
  • Rivadavia Lincoln
  • Sol de América Formosa
  • Independiente Neuquén
  • San Lorenzo Alem
  • Unión Santiago
  • Germinal de Rawson
  • Racing Córdoba
  • Ben Hur
  • Liniers Bahía Blanca
  • Racing Olavarría
  • Gutiérrez
  • Dep. Roca
  • Sarmiento Leones
  • Independiente Chivilcoy
  • Sportivo Guzmán
  • Jorge Newbery VM
Domenica, 02 Febbraio 2020, 21:00 Terminata

Classifiche

Grupo 1 Pti PG V N P GF GS Diff
Legenda
Fase successiva
1 Independiente Independiente 1 1 0 1 0 2 2 0
2 La Costanera La Costanera 1 1 0 1 0 2 2 0
3 Sportivo Sportivo 1 1 0 1 0 1 1 0
4 Unión Santiago Unión Santiago 1 1 0 1 0 1 1 0
GRUPO 2 Pti PG V N P GF GS Diff
1 Atlético Quemado Atlético Quemado 3 1 1 0 0 3 2 +1
2 Vélez Ramón Vélez Ramón 3 1 1 0 0 2 1 +1
3 Talleres Nueva Es. Talleres Nueva Es. 0 1 0 0 1 2 3 -1
4 Tintina Tintina 0 1 0 0 1 1 2 -1
Grupo 3 Pti PG V N P GF GS Diff
1 San Lorenzo Alem San Lorenzo Alem 3 1 1 0 0 1 0 +1
2 Unión Sportiva R. Unión Sportiva R.
0 0 0 0 0 0 0 0
3 Instituto Tráfico Instituto Tráfico 0 1 0 0 1 0 1 -1
GRUPO 4 Pti PG V N P GF GS Diff
1 Dep. Bañado Ovan. Dep. Bañado Ovan. 1 1 0 1 0 1 1 0
2 Martín Bañado Martín Bañado 1 1 0 1 0 1 1 0
3 Atlético Policial Atlético Policial
0 0 0 0 0 0 0 0
GRUPO 5 Pti PG V N P GF GS Diff
1 Tiro Federal Gimn. Tiro Federal Gimn. 3 1 1 0 0 1 0 +1
2 Peñarol Belén Peñarol Belén
0 0 0 0 0 0 0 0
3 Lorenzo Pomán Lorenzo Pomán 0 1 0 0 1 0 1 -1
GRUPO 6 Pti PG V N P GF GS Diff
1 Andes Sarmiento Andes Sarmiento 1 1 0 1 0 2 2 0
2 San Buenaventura San Buenaventura 1 1 0 1 0 2 2 0
3 Federación Federación 1 1 0 1 0 0 0 0
4 Martín Villa Uni. Martín Villa Uni. 1 1 0 1 0 0 0 0
GRUPO 7 Pti PG V N P GF GS Diff
1 Américo Tesorieri Américo Tesorieri 1 1 0 1 0 2 2 0
2 Andino Andino 1 1 0 1 0 2 2 0
3 Barrio Argentino Barrio Argentino 1 1 0 1 0 1 1 0
4 Rioja Juniors Rioja Juniors 1 1 0 1 0 1 1 0
Grupo 8 Pti PG V N P GF GS Diff
1 Sportivo Colonia . Sportivo Colonia . 3 1 1 0 0 5 2 +3
2 Argentino Peñarol Argentino Peñarol 1 1 0 1 0 0 0 0
3 Deportivo Comercio Deportivo Comercio 1 1 0 1 0 0 0 0
4 Independiente Independiente 0 1 0 0 1 2 5 -3
Grupo 9 Pti PG V N P GF GS Diff
1 Atlético Río Te. Atlético Río Te. 3 1 1 0 0 3 1 +2
2 Belgrano Vicuña . Belgrano Vicuña . 1 1 0 1 0 2 2 0
3 CSyB Atenas CSyB Atenas 1 1 0 1 0 2 2 0
4 Sportivo Julio Sportivo Julio 0 1 0 0 1 1 3 -2
Grupo 10 Pti PG V N P GF GS Diff
1 Racing Córdoba Racing Córdoba 3 1 1 0 0 4 0 +4
2 Julio Morteros Julio Morteros 1 1 0 1 0 2 2 0
3 Atlético Palmas Atlético Palmas 1 1 0 1 0 2 2 0
4 Julio Olímpico Julio Olímpico 0 1 0 0 1 0 4 -4
Grupo 11 Pti PG V N P GF GS Diff
1 Newbery y Everton Newbery y Everton 3 1 1 0 0 1 0 +1
2 Atlético Bell Atlético Bell 1 1 0 1 0 1 1 0
3 Sarmiento Leones Sarmiento Leones 1 1 0 1 0 1 1 0
4 Uniiversitario Uniiversitario 0 1 0 0 1 0 1 -1
Grupo 12 Pti PG V N P GF GS Diff
1 General Juniors General Juniors 3 1 1 0 0 3 1 +2
2 Defensores Pilar Defensores Pilar 3 1 1 0 0 7 6 +1
3 Unión Oncativo Unión Oncativo 0 1 0 0 1 6 7 -1
4 Juventud Agrario Juventud Agrario 0 1 0 0 1 1 3 -2

Follow BeSoccer on Facebook