noscript image
  • WV-HEDW
  • Huizen
  • RVVH
  • Bennekom
  • Deltasport
  • DOS 37
  • Sportlust 46
  • Oranje Nassau
  • Kloetinge
  • Breukelen
  • Oranje Wit
  • Montfoort
  • Sliedrecht
  • VV Groningen
  • SV Argon
  • ASV Dronten
  • SV Geinoord
  • De Merino.s
  • NSC
  • Drachtster Boys
  • Heinenoord
  • SHO
Girone 1
Sat 16 Febr
Huizen Huizen
14:30
Zwaluwen .30 Zwaluwen .30
Breukelen Breukelen
14:30
ARC Alphense ARC Alphense
CSW CSW
14:30
Aalsmeer Aalsmeer
BOL BOL
14:30
DHSC DHSC
WV-HEDW WV-HEDW
14:30
SV Argon SV Argon
AFC II AFC II
14:45
Zuidvogels Zuidvogels
Roda .46 (Zat) Roda .46 (Zat)
15:00
Victoria Hilversum Victoria Hilversum
Squadra / Punti
1 ARC Alphense ARC 27
2 DHSC DHS 24
3 AFC II AFC 24
4 Roda .46 (Zat) ROD 24
5 Zwaluwen .30 ZWA 23
6 SV Argon ARG 23
7 Huizen HUI 22
 
8 BOL BOL 22
9 Breukelen BRE 22
10 CSW CSW 18
11 Zuidvogels ZUI 17
12 Aalsmeer AAL 17
13 WV-HEDW HED 13
14 Victoria Hilversum HCF 4
Girone 2
Sat 16 Febr
Deltasport Deltasport
14:30
Heinenoord Heinenoord
Poortugaal Poortugaal
14:30
Brielle Brielle
Westlandia B Westlandia B
14:30
Honselersdijk Honselersdijk
RVVH RVVH
14:30
Forum Sport Forum Sport
SHO SHO
14:30
Die Haghe Die Haghe
De Meeuwen De Meeuwen
14:30
Rijsoord Rijsoord
Kloetinge Kloetinge
14:30
BVCB BVCB
Squadra / Punti
1 Rijsoord RIJ 32
2 SHO SHO 30
3 Kloetinge KLO 29
4 BVCB BVC 23
5 Honselersdijk SVH 22
6 Brielle BRI 21
7 Forum Sport FSP 20
 
8 Westlandia B WES 18
9 Heinenoord HEI 17
10 Poortugaal POO 16
11 Die Haghe SVD 15
12 De Meeuwen VVD 15
13 Deltasport DEL 12
14 RVVH RVV 11
Girone 3
Sat 16 Febr
SV Geinoord SV Geinoord
14:30
Almkerk Almkerk
Montfoort Montfoort
14:30
Nieuw Lekkerland Nieuw Lekkerland
Sliedrecht Sliedrecht
14:30
Sportlust 46 Sportlust 46
LRC LRC
14:30
VVGZ VVGZ
GRC 14 GRC 14
14:30
Heerjansdam Heerjansdam
WNC WNC
14:30
SVL SVL
GJS GJS
15:00
Oranje Wit Oranje Wit
Squadra / Punti
1 Sportlust 46 SPO 37
2 Sliedrecht SLI 32
3 Heerjansdam HEE 25
4 Nieuw Lekkerland NIE 25
5 Montfoort MON 25
6 SVL SVL 25
7 Oranje Wit ORA 21
 
8 Almkerk ALM 20
9 LRC LRC 20
10 GRC 14 GRC 18
11 VVGZ VVG 17
12 WNC WNC 15
13 SV Geinoord SVG 11
14 GJS GJS 5
Girone 4
Sat 16 Febr
Enter Vooruit Enter Vooruit
14:30
DOS 37 DOS 37
NSC NSC
14:30
Nunspeet Nunspeet
ASV Dronten ASV Dronten
14:30
KHC KHC
Go Ahead Go Ahead
15:00
De Merino.s De Merino.s
DTS Ede DTS Ede
15:00
SDV Barneveld SDV Barneveld
DZC '68 DZC '68
15:00
Hierden Hierden
Bennekom Bennekom
15:00
VV Scherpenzeel VV Scherpenzeel
Squadra / Punti
1 Bennekom BEN 37
2 NSC NSC 34
3 DTS Ede DTS 28
4 Go Ahead GOA 26
5 SDV Barneveld SDV 25
6 VV Scherpenzeel VVS 24
7 Hierden HIE 23
 
8 KHC KHC 21
9 DOS 37 DOS 17
10 De Merino.s DEM 14
11 Nunspeet NUN 14
12 ASV Dronten ASV 10
13 DZC '68 DZC 9
14 Enter Vooruit EVO 7
Girone 5
Sat 16 Febr
Broekster Boys Broekster Boys
14:30
Drachtster Boys Drachtster Boys
PKC .83 PKC .83
14:30
SV Bedum SV Bedum
Noordscheschut Noordscheschut
14:30
VV Groningen VV Groningen
Winsum Winsum
14:30
Olde Veste .54 Olde Veste .54
Balk Balk
14:45
Be Quick Dokkum Be Quick Dokkum
Gorecht Gorecht
15:00
HZVV HZVV
Zeerobben Zeerobben
15:00
Oranje Nassau Oranje Nassau
Squadra / Punti
1 HZVV HZV 40
2 Oranje Nassau ORA 33
3 Drachtster Boys DRA 27
4 Winsum WIN 27
5 Olde Veste .54 OLD 19
6 PKC .83 PKC 19
7 Noordscheschut NOO 18
 
8 VV Groningen VVG 16
9 Balk BAL 16
10 Broekster Boys BRO 16
11 Gorecht GOR 14
12 Be Quick Dokkum BQD 14
13 SV Bedum SVB 13
14 Zeerobben ZMV 13

Follow BeSoccer on Facebook