noscript image
Super Liga
Sat 16 Febr
DAC DAC
14:00
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
Nitra Nitra
14:00
Podbrezová Podbrezová
Ruzomberok Ruzomberok
14:00
Zlaté Moravce Zlaté Moravce
Trenčín Trenčín
14:00
Senica Senica
Žilina Žilina
14:00
FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
14:00
Sered Sered
Squadra / Punti
1 Slovan Bratislava SBR 46
2 DAC DAC 38
3 Žilina ZIL 34
4 Ruzomberok RUZ 28
5 Sered SER 25
6 Nitra NIT 24
 
7 Zemplin Michalovce ZEM 24
8 FC Spartak Trnava FCS 21
9 Trenčín TRE 18
10 Podbrezová POD 17
11 Senica SEN 15
12 Zlaté Moravce ZMO 11
2. Liga
Sat 09 Mar
Lipany Lipany
14:30
Skalica Skalica
Tatran Prešov Tatran Prešov
14:30
Poprad Poprad
FK Dukla Banská Bystrica Dukla Banská Bys.
14:30
Lokomotíva Košice Lokomotíva
Dubnica Dubnica
14:30
Žilina II Žilina II
Bardejov Bardejov
14:30
Šamorín Šamorín
Liptovsky Mikulas Liptovsky Mikulas
14:30
Inter Bratislava Inter Bratislava
Dom 10 Mar
Petržalka Akadémia Petržalka
10:30
Komárno Komárno
Slavoj Trebišov Slavoj Trebišov
14:30
Pohronie Pohronie
Squadra / Punti
1 Pohronie FKP 36
2 Liptovsky Mikulas LIP 33
3 Skalica SKA 33
4 Komárno KOM 30
5 Poprad POP 30
6 Petržalka Akadémia PET 26
7 Inter Bratislava BRA 23
8 Žilina II ZLI 23
 
9 Dubnica DUB 22
10 Šamorín SAM 22
11 FK Dukla Banská Bystrica FKD 20
12 Tatran Prešov TAT 19
13 Lipany LIP 17
14 Lokomotíva Košice LKO 15
15 Bardejov BAR 14
16 Slavoj Trebišov FKS 13
Girone 4
Sat 09 Mar
Dunajská Lužná Dunajská Lužná
14:30
Rohoznik Rohoznik
Dom 10 Mar
Slovan Bratislava II Slovan Bratislava
10:30
Rusovce Rusovce
FK Rača FK Rača
10:30
Slovan Most Slovan Most
Vajnory Vajnory
14:30
Lokomotiva DNV Lokomotiva DNV
FC Malacky FC Malacky
14:30
Tomášov Tomášov
Rovinka Rovinka
14:30
Báhoň Báhoň
Bernolákovo Bernolákovo
14:30
Slovan Ivanka pri Dunaji Slovan Ivanka Dun.
Lozorno Lozorno
14:30
Pezinok Pezinok
Squadra / Punti
1 Slovan Bratislava II SBR 41
2 FK Rača RAC 34
3 Slovan Most SLO 29
4 Lokomotiva DNV LOK 29
5 Rohoznik ROH 29
6 Rovinka ROV 28
7 Báhoň BAH 23
8 Pezinok PEZ 22
 
9 Tomášov TOM 21
10 Dunajská Lužná DUN 20
11 FC Malacky FCM 19
12 Rusovce RUS 13
13 Bernolákovo BER 12
14 Slovan Ivanka pri Dunaji SLO 11
15 Vajnory VAJ 7
16 Lozorno LOZ 5
gb - ISO Country Code Premier League »
Dom 20 Jan
17:00
Fulham
17:00
Tottenham Hotspur
Dom 20 Jan
14:30
Huddersfield Town
14:30
Man. City
es - ISO Country Code La Liga »
Dom 20 Jan
20:45
Barcelona
20:45
Leganés
Dom 20 Jan
12:00
Real Betis
12:00
Girona
Dom 20 Jan
18:30
Levante
18:30
Real Valladolid
Dom 20 Jan
18:30
Rayo Vallecano
18:30
R. Sociedad
Dom 20 Jan
16:15
Villarreal
16:15
Athletic
it - ISO Country Code Serie A »
Dom 20 Jan
12:30
Frosinone
12:30
Atalanta
Dom 20 Jan
15:00
SPAL
15:00
Bologna
Dom 20 Jan
18:00
Cagliari
18:00
Empoli
Dom 20 Jan
20:30
Napoli
20:30
Lazio
Dom 20 Jan
15:00
Fiorentina
15:00
Sampdoria
wo - ISO Country Code Asian Cup »
Dom 20 Jan
15:00
Thailandia
15:00
Cina
Dom 20 Jan
12:00
Giordania
12:00
Vietnam
Dom 20 Jan
18:00
Irán
18:00
Omán
de - ISO Country Code Bundesliga »
Dom 20 Jan
15:30
Nürnberg
15:30
Hertha BSC
Dom 20 Jan
18:00
Schalke 04
18:00
Wolfsburg
fr - ISO Country Code Ligue 1 »
Dom 20 Jan
17:00
Angers SCO
17:00
Nantes
Dom 20 Jan
19:00
Girondins Bordeaux
19:00
Dijon FCO
Dom 20 Jan
17:00
Caen
17:00
Olympique Marseille
Dom 20 Jan
15:00
Rennes
15:00
Montpellier
Dom 20 Jan
21:00
Saint Etienne
21:00
Olympique Lyonnais
ar - ISO Country Code Primera Division »
Dom 20 Jan
00:00 In corso 12'
River Plate
0 - 0
Defensa y Justicia
Dom 20 Jan
22:00
San Lorenzo
22:00
CA Huracán
mx - ISO Country Code Clausura México »
Dom 20 Jan
00:00 In corso 14'
Querétaro
0 - 0
Monterrey
Dom 20 Jan
02:00
América
02:00
Pachuca
Dom 20 Jan
04:00
Tigres UANL
04:00
Cruz Azul
Dom 20 Jan
19:00
Pumas UNAM
19:00
Atlas Guadalajara
Dom 20 Jan
23:00
Lobos BUAP
23:00
Necaxa
pt - ISO Country Code Portuguese Liga »
Dom 20 Jan
18:30
Boavista
18:30
Portimonense
Dom 20 Jan
16:00
Desportivo Aves
16:00
Vitória Setúbal
Dom 20 Jan
21:00
Rio Ave
21:00
Feirense
nl - ISO Country Code Eredivisie »
Dom 20 Jan
12:15
Willem II
12:15
NAC Breda
Dom 20 Jan
14:30
De Graafschap
14:30
Fortuna Sittard
Dom 20 Jan
14:30
Emmen
14:30
PSV
Dom 20 Jan
16:45
Ajax
16:45
Heerenveen
es - ISO Country Code Segunda División »
Dom 20 Jan
20:00
Extremadura UD
20:00
Real Oviedo
Dom 20 Jan
18:00
Deportivo
18:00
Albacete
Dom 20 Jan
16:00
Real Sporting
16:00
Alcorcón
Dom 20 Jan
12:00
Osasuna
12:00
Mallorca
Dom 20 Jan
18:00
Tenerife
18:00
Gimnàstic Tarragona
gr - ISO Country Code Super League »
Dom 20 Jan
18:30
AEK Athens
18:30
Asteras Tripolis
Dom 20 Jan
16:15
Larissa FC
16:15
Aris Thessaloniki
Dom 20 Jan
18:00
Xanthi
18:00
Atromitos
Dom 20 Jan
14:00
OFI
14:00
Panaitolikos
es - ISO Country Code Friendly »
Dom 20 Jan
15:00
Grasshopper
15:00
Dynamo Dresden
Dom 20 Jan
13:00
Rangers FC
13:00
HJK Helsinki
Dom 20 Jan
11:00
Jablonec
11:00
Viktoria Žižkov
Dom 20 Jan
15:05
Everton Viña
15:05
U. Católica
Dom 20 Jan
12:00
Politehnica Iasi
12:00
Diósgyőr VTK
Dom 20 Jan
12:00
Yenisey
12:00
FK Qabala
Dom 20 Jan
13:30
Carl Zeiss Jena
13:30
Erzgebirge Aue
tr - ISO Country Code Süper Lig »
ar - ISO Country Code Copa Argentina »
it - ISO Country Code Serie B »
Dom 20 Jan
15:00
Nuova Cosenza
15:00
Ascoli
Dom 20 Jan
21:00
Pescara
21:00
Cremonese
Dom 20 Jan
15:00
Padova
15:00
Hellas Verona
a2 - ISO Country Code Confederation Cup Girone 3 »
Dom 20 Jan
15:00
New Star
15:00
Gor Mahia
Dom 20 Jan
17:00
San-Pédro
17:00
Nkana FC
Dom 20 Jan
16:00
Asante Kotoko
16:00
Cotonsport
Dom 20 Jan
17:00
Raja Casablanca
17:00
African Stars
Dom 20 Jan
18:00
CS Sfaxien
18:00
Vipers SC
Dom 20 Jan
14:00
KCCA FC
14:00
As Otoho D' Oyo
Dom 20 Jan
16:00
Enugu Rangers
16:00
Bantu United
be - ISO Country Code Pro League »
Dom 20 Jan
14:30
Club Brugge
14:30
Charleroi
Dom 20 Jan
18:00
KAA Gent
18:00
Anderlecht
Dom 20 Jan
20:00
Mouscron Peruwelz
20:00
KV Oostende
br - ISO Country Code Paulista A1 »
Dom 20 Jan
20:00
Corinthians
20:00
São Caetano
Dom 20 Jan
22:00
RB Brasil
22:00
Palmeiras
Dom 20 Jan
00:30
Bragantino
00:30
Guaraní
Dom 20 Jan
14:00
Botafogo SP
14:00
São Bento
ss - ISO Country Code Copa Escocia »
Dom 20 Jan
15:30
Heart Midlothian
15:30
Livingston
es - ISO Country Code Segunda División B Girone 1 »
Dom 20 Jan
12:00
Unión Adarve
12:00
Burgos
Dom 20 Jan
17:00
Ponferradina
17:00
Salamanca CF UDS
Dom 20 Jan
12:00
Fuenlabrada
12:00
Guijuelo
Dom 20 Jan
16:00
Celta B
16:00
Deportivo Fabril
Dom 20 Jan
12:00
CF Internacional
12:00
Sanse
Dom 20 Jan
12:00
Valladolid B
12:00
Coruxo
Dom 20 Jan
16:30
Navalcarnero
16:30
Rápido de Bouzas
Dom 20 Jan
17:00
Cultural Leonesa
17:00
Pontevedra
Dom 20 Jan
12:00
Unionistas CF
12:00
Las Palmas At.
Dom 20 Jan
19:00
RM Castilla
19:00
Atlético B
es - ISO Country Code Segunda División B Girone 2 »
Dom 20 Jan
17:00
CD Vitoria
17:00
Tudelano
Dom 20 Jan
17:00
CD Calahorra
17:00
Leioa
Dom 20 Jan
12:00
Langreo
12:00
Real Oviedo B
Dom 20 Jan
17:00
Barakaldo
17:00
UD Logroñés
Dom 20 Jan
17:00
Racing
17:00
Mirandés
es - ISO Country Code Segunda División B Girone 3 »
Dom 20 Jan
16:30
Olot
16:30
CF Peralada-Girona B
Dom 20 Jan
12:00
Ejea
12:00
Barcelona B
Dom 20 Jan
11:30
Alcoyano
11:30
At. Baleares
Dom 20 Jan
12:00
At. Levante
12:00
Cornellà

Follow BeSoccer on Facebook