noscript image
GooglePlay Logo AppStore Logo
Girone 1
Sat 09 Nov
Kvant Kvant
2-5
FC Ararat Moscow FC Ararat Moscow
Kaluga Kaluga
1-2
Khimki II Khimki II
Salyut Belgorod Salyut Belgorod
1-0
Strogino Strogino
Saturn Ramenskoye Saturn Ramenskoye
0-2
Sokol Saratov Sokol Saratov
Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk
1-1
Khimik Novomoskovsk Khimik
Metallurg Lipetsk Metallurg Lipetsk
3-0
Zvezda Ryazan Zvezda Ryazan
Wed 08 Apr
Rotor-2 Rotor-2
13:00
Zorkiy Zorkiy
Squadra / Punti
1 Dinamo Bryansk DIN 39
2 Sokol Saratov SOK 37
3 Metallurg Lipetsk MET 37
4 Khimik Novomoskovsk KHI 26
5 Salyut Belgorod SAL 26
6 Zvezda Ryazan ZVE 24
7 Zorkiy ZOR 23
 
8 FC Ararat Moscow FCA 23
9 Kaluga KAL 22
10 Saturn Ramenskoye SAT 22
11 Khimki II KHI 18
12 Strogino STR 17
13 Rotor-2 ROT 8
14 Kvant FKO 8
Girone 2
Sat 09 Nov
Kolomna Kolomna
1-0
Torpedo Vladimir Torpedo Vladimir
Zenit Petersburg II Zenit Petersburg
2-0
Zvezda St. Petersburg Zvezda Petersburg
Leningradets Leningradets
0-0
Znamya Znamya
Rodina Moskva Rodina Moskva
1-2
FSC Dolgoprudniy FSC Dolgoprudniy
Dom 29 Mar
Luki-Energiya Luki-Energiya
13:00
Veles Veles
Olimp Khimki Olimp Khimki
13:00
Murom Murom
Wed 22 Apr
Pskov 747 Pskov 747
13:00
Kazanka Kazanka
Squadra / Punti
1 Veles VEL 36
2 FSC Dolgoprudniy FCD 35
3 Zenit Petersburg II ZEN 32
4 Torpedo Vladimir TOR 30
5 Leningradets FKL 28
6 Olimp Khimki FKO 26
7 Murom MUR 24
 
8 Rodina Moskva FKR 22
9 Pskov 747 PSK 21
10 Kazanka FKL 17
11 Kolomna KOL 15
12 Znamya ZNA 15
13 Luki-Energiya LUK 13
14 Zvezda St. Petersburg ZSP 6
Girone 3
Dom 03 Nov
Lada Sok Lada Sok
1-0
Tyumen Tyumen
FC Chelyabinsk FC Chelyabinsk
2-1
Zenit Izhevsk Zenit Izhevsk
NoSta NoSta
2-0
Ufa II Ufa II
Ural II Ural II
4-1
KamAZ KamAZ
Akron Tolyatti Akron Tolyatti
1-0
Volga Ulyanovsk Volga Ulyanovsk
Zvezda Perm Zvezda Perm
5-2
Lada Tolyatti Lada Tolyatti
Squadra / Punti
1 Akron Tolyatti AKT 38
2 FC Chelyabinsk FCC 36
3 Ural II URA 35
4 KamAZ KAM 32
5 Tyumen TYU 26
6 Lada Sok LSD 24
 
7 Zvezda Perm ZPM 22
8 NoSta NOS 22
9 Volga Ulyanovsk VOL 20
10 Zenit Izhevsk ZEN 18
11 Lada Tolyatti LAD 10
12 Ufa II UFA 6
Girone 4
Ven 13 Mar
Urozhay Urozhay
3-0
Inter Cherkessk Inter Cherkessk
Sat 14 Mar
Spartak Nalchik Spartak Nalchik
0-4
Volgar Astrakhan Volgar Astrakhan
Biolog Novokubansk Biolog Novokubansk
3-0
Dinamo Stavropol Dinamo Stavropol
FK Legion Dynamo FK Legion Dynamo
3-0
Mashuk-KMV Mashuk-KMV
Alaniya Vladikavkaz Alaniya
4-0
Krasnodar III Krasnodar III
SKA Rostov SKA Rostov
1-1
Makhachkala Makhachkala
Druzhba Druzhba
1-0
Spartak Vladikavkaz Spartak
Dom 15 Mar
Anzhi Anzhi
3-2
Chernomorets Novorossisk Chernomorets
Squadra / Punti
1 Volgar Astrakhan VOL 50
2 Alaniya Vladikavkaz ALA 46
3 Druzhba DMA 34
4 Chernomorets Novorossisk CHE 33
5 Makhachkala MAK 26
6 SKA Rostov SKA 26
7 Biolog Novokubansk BIO 26
8 FK Legion Dynamo LEG 24
 
9 Dinamo Stavropol DIN 24
10 Mashuk-KMV MAS 24
11 Urozhay FKU 20
12 Inter Cherkessk ICH 20
13 Spartak Nalchik NAL 19
14 Krasnodar III KRA 18
15 Anzhi ANZ 10
16 Spartak Vladikavkaz SPV 8
Girone 5
Dom 06 Ott
FC Irtysh Omsk FC Irtysh Omsk
3-0
Dinamo Barnaul Dinamo Barnaul
Dom 13 Ott
FK Chita FK Chita
3-3
Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk Sakhalin
Zenit Irkutsk Zenit Irkutsk
2-0
Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk
Squadra / Punti
1 FC Irtysh Omsk IRT 29
2 Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk SAK 18
3 Sibir Novosibirsk SIB 17
 
4 FK Chita FCC 15
5 Dinamo Barnaul DIN 11
6 Zenit Irkutsk FKZ 9
Liga Rusa Sub 21
Ven 13 Mar
FK Orenburg Sub 21 Orenburg
0-4
Spartak Moskva Sub 21 Spartak Moskva
Arsenal Tula Sub 21 Arsenal Tula
4-0
Rubin Kazan Sub 21 Rubin Kazan
Akhmat Grozny Sub 21 Akhmat Grozny
2-1
Dynamo Moscú Sub 21 Dynamo Moscú
Zenit Sub 21 Zenit Sub 21
0-0
Ural Sub 21 Ural Sub 21
Sat 14 Mar
Sochi Sub 21 Sochi Sub 21
3-1
Krasnodar Sub 21 Krasnodar Sub 21
Rostov Sub 21 Rostov Sub 21
0-5
Lokomotiv Moskva Sub 21 Lokomotiv Moskva
CSKA Moskva Sub 21 CSKA Moskva
1-0
Ufa Sub 21 Ufa Sub 21
Dom 15 Mar
Tambov Sub 21 Tambov Sub 21
1-1
Krylya Sovetov II Sub 21 Krylya Sovetov
Squadra / Punti
1 Dynamo Moscú Sub 21 DYN 47
2 CSKA Moskva Sub 21 CSK 43
3 Lokomotiv Moskva Sub 21 LOK 40
4 Spartak Moskva Sub 21 SPA 39
5 Krylya Sovetov II Sub 21 KSS 39
6 Arsenal Tula Sub 21 ARS 38
7 Zenit Sub 21 ZEN 37
8 Tambov Sub 21 TAM 34
 
9 Akhmat Grozny Sub 21 TER 33
10 Sochi Sub 21 SCH 32
11 Krasnodar Sub 21 KRA 27
12 Rostov Sub 21 ROS 22
13 Ural Sub 21 URA 22
14 Rubin Kazan Sub 21 RUB 20
15 FK Orenburg Sub 21 ORE 14
16 Ufa Sub 21 UFA 8
de - ISO Country Code Bundesliga »
Tue 26 Maggio
20:30
B. Leverkusen
20:30
Wolfsburg
Tue 26 Maggio
18:30
B. Dortmund
18:30
Bayern München
Tue 26 Maggio
20:30
Eintracht
20:30
SC Freiburg
Tue 26 Maggio
20:30
Werder Bremen
20:30
B. Monchengladbach
de - ISO Country Code 2. Liga »
Tue 26 Maggio
18:30
Erzgebirge Aue
18:30
Darmstadt 98
Tue 26 Maggio
18:30
Greuther Fürth
18:30
VfL Osnabrück
Tue 26 Maggio
18:30
Jahn Regensburg
18:30
Nürnberg
Tue 26 Maggio
18:30
Wehen Wiesbaden
18:30
Sandhausen
hu - ISO Country Code Magyar Kupa »
Tue 26 Maggio
21:00
Budapest Honved
21:00
MTK Budapest
Tue 26 Maggio
18:00
Fehérvár
18:00
Mezőkövesd-Zsory
es - ISO Country Code Friendly »
Tue 26 Maggio
15:00
Kobenhavn
15:00
SonderjyskE
Tue 26 Maggio
16:00
Odense BK
16:00
Aalborg BK
Tue 26 Maggio
13:00
Brøndby IF
13:00
Lyngby BK
Tue 26 Maggio
11:00
HB Køge
11:00
Nykøbing FC
Tue 26 Maggio
12:00
Hobro
12:00
Viborg FF
Tue 26 Maggio
10:00
Ho Chí Minh
10:00
Vĩnh Long
Tue 26 Maggio
16:00
Hapoel Be'er Sheva
16:00
Hapoel Ramat Gan
Tue 26 Maggio
17:00
Wolfsberger AC
17:00
Mattersburg
Tue 26 Maggio
19:00
Admira
19:00
Sturm Graz
cz - ISO Country Code FNL »
Tue 26 Maggio
17:00
Pardubice
17:00
Prostějov
Tue 26 Maggio
17:00
Líšeň
17:00
Vlašim
Tue 26 Maggio
17:00
Baník Sokolov
17:00
Slavoj Vyšehrad
Tue 26 Maggio
17:00
Třinec
17:00
Chrudim
Tue 26 Maggio
17:00
Varnsdorf
17:00
Hradec Králové
Tue 26 Maggio
17:00
Vitkovice
17:00
Viktoria Žižkov
cz - ISO Country Code Czech Liga »
Tue 26 Maggio
18:00
Slovácko
18:00
Sigma Olomouc
Tue 26 Maggio
20:00
Mladá Boleslav
20:00
Slavia Praha
Tue 26 Maggio
18:00
Jablonec
18:00
Zlin
Tue 26 Maggio
18:00
Pribram
18:00
Baník Ostrava
fi - ISO Country Code Veikkausliiga »
Tue 26 Maggio
17:30 Posticipata
HIFK
17:30
Seinäjoen JK
Tue 26 Maggio
17:30 Posticipata
Inter Turku
17:30
KuPS Kuopio
Tue 26 Maggio
17:30 Posticipata
RoPS Rovaniemi
17:30
FC Honka Espoo
Tue 26 Maggio
17:30 Posticipata
FC Lahti
17:30
Ilves
pl - ISO Country Code Cup »
Tue 26 Maggio
20:10
Miedz Legnica
20:10
Legia Warszawa
a1 - ISO Country Code AFC Champions League Girone 6 »
Tue 26 Maggio
13:35 Posticipata
Beijing Guoan
13:35
Melbourne Victory
a1 - ISO Country Code AFC Champions League Girone 8 »
Tue 26 Maggio
12:00 Posticipata
Vissel Kobe
12:00
Guangzhou Evergrande
a1 - ISO Country Code AFC Cup Girone 7 »
Tue 26 Maggio
13:00 Posticipata
Maziya
13:00
Chennai City
kr - ISO Country Code K-League Challenge »
Tue 26 Maggio
12:00
Bucheon FC 1995
12:00
Jeju United
Tue 26 Maggio
12:00
Daejeon Citizen
12:00
Ansan Greeners
no - ISO Country Code Cuarta Noruega Girone 1 »
Tue 26 Maggio
18:30 Posticipata
Gjelleråsen
18:30
Lillestrom II
rw - ISO Country Code National Soccer »
Tue 26 Maggio
11:00 Posticipata
Etincelles FC
11:00
Musanze FC
Tue 26 Maggio
11:00 Posticipata
Mukura Victory
11:00
Rayon Sport
Tue 26 Maggio
11:00 Posticipata
APR FC
11:00
Heroes
Tue 26 Maggio
11:00 Posticipata
AS Muhanga FC
11:00
Espoir FC
ee - ISO Country Code Tercera Estonia Girone 2 »
Tue 26 Maggio
19:00
Tulevik II
19:00
Raplamaa
bi - ISO Country Code Copa del Presidente Burundi »
Tue 26 Maggio
15:00
Inter Star
15:00
Musongati

Follow BeSoccer on Facebook