Transición Segunda Georgia
Thu 24 May
Shevardeni 1906 T.
15:00
Dinamo Batumi
Norchi Dinamo
15:00
Gagra
Shukura
17:00
Merani Martvili
Ven 25 May
WIT Georgia
15:00
Kakheti Telavi
Samgurali
15:00
Spartaki
Team / Points
1 WIT Georgia WIT 23
2 Norchi Dinamo NOR 21
3 Dinamo Batumi DBA 20
4 Gagra GAG 20
5 FC Shevardeni 1906 Tbilisi SHE 19
 
6 Kakheti Telavi KAK 18
7 Spartaki Tskhinvali TSK 17
8 Merani Martvili MER 12
9 Samgurali SAM 11
10 Shukura SHU 5
Transición Liga Georgia
Sat 19 May
Samtredia
1-2
Dinamo Tbilisi
Kolkheti Poti
2-0
Sioni
Dom 20 May
Lokomotivi Tbilisi
1-0
Torpedo Kutaisi
Metalurgi Rustavi
0-4
Chikhura
Dila Gori
4-1
Saburtalo
Team / Points
1 Saburtalo SAB 27
2 Dinamo Tbilisi DTB 25
3 Dila Gori GOR 23
4 Chikhura CHI 22
5 Torpedo Kutaisi FTK 17
 
6 Metalurgi Rustavi MET 14
7 Kolkheti Poti KOL 12
8 Lokomotivi Tbilisi LOK 11
9 Sioni SIO 8
10 Samtredia SAM 8
Transición Tercera Georgia
Thu 17 May
Matchakhela
1-1
FC Sulori Vani
Ven 18 May
Meshakhte
1-2
Gori FC
Mark Stars
7-1
Betlemi
Gardabani
1-4
Kolkheti Khobi
Zugdidi
3-2
Samegrelo
Sat 19 May
Samgurali II
2-3
Saburtalo II
Varketili
4-2
Bakhmaro
Imereti
1-1
Chiatura
Dom 20 May
Guria Lanchkhuti
1-0
Algeti
Lun 21 May
Aragvi Dusheti
14:00
Borjomi
Team / Points
1 Zugdidi ZUG 30
2 Kolkheti Khobi KOL 25
3 Guria Lanchkhuti GUR 22
4 Saburtalo II SAT 22
5 Gori FC GOR 21
6 Bakhmaro BAK 21
7 Gardabani GAR 21
8 Meshakhte MES 20
9 Chiatura CHI 17
10 Imereti IME 15
 
11 Algeti ALG 15
12 Betlemi BET 15
13 Samegrelo SAM 14
14 Borjomi BOR 14
15 Mark Stars MAR 12
16 Varketili RVA 12
17 Aragvi Dusheti ADU 10
18 FC Sulori Vani SUL 10
19 Matchakhela MAT 6
20 Samgurali II SAM 4
Serie A »
Tue 22 May
01:00 Terminata
Internacional
3 - 0
Chapecoense INFO
Allsvenskan »
Tue 22 May
19:00
Orebro SK
19:00
Kalmar
2. Liga - Play Offs »
ligue_2_playoffs »
Tue 22 May
20:45
Grenoble
20:45
Bourg-Péronnas
Liga 1 Girone 3 »
Tue 22 May
19:45
Juventus
19:45
Concordia Chiajna
Copa Suecia »
Tue 22 May
17:00
Gestriklands
17:00
Dalarnas
Tue 22 May
17:00
Gotlands
17:00
Värmdö
Tue 22 May
17:00
Halmia
17:00
Eskilsminne
Tue 22 May
17:00
Hälsinglands
17:00
Jamtland-Harjedalens
Tue 22 May
17:00
Hisingsbacka
17:00
Utsiktens BK
Tue 22 May
17:00
IFK Falkoping
17:00
Assyriska IK
Tue 22 May
17:00
Medelpads
17:00
Angermanlands
Tue 22 May
17:00
Motala
17:00
Husqvarna
Tue 22 May
17:00
Skoftebyn
17:00
Stenungsund
Tue 22 May
17:00
Växjö United
17:00
Dalstorps
Tue 22 May
19:00
Hässleholms IF
19:00
Kristianstad FF
Tue 22 May
19:30
Sylvia
19:30
Oskarshamns AIK
Primera B Colombia »
Tue 22 May
02:45 Terminata
Deportes Quindío
3 - 0
Llaneros INFO
Superliga Girone 4 »
Tue 22 May
19:00
SonderjyskE
19:00
AGF Aarhus
Veikkausliiga »
Tue 22 May
17:30
VPS Vaasa
17:30
KuPS Kuopio
Tue 22 May
17:30
TPS Turku
17:30
FC Honka Espoo
Tue 22 May
17:30
PS Kemi
17:30
Ilves
Tue 22 May
17:30
HJK Helsinki
17:30
Inter Turku
Tue 22 May
18:00
IFK Mariehamn
18:00
FC Lahti
Premier League Belarus »
Tue 22 May
19:45
Isloch
19:45
Luch Minsk
Tue 22 May
17:45
FK Gorodeya
17:45
Shakhtyor Salihorsk
Superettan »
Tue 22 May
19:00
Osters IF
19:00
GAIS
Premier League »
GNEF 1 »
Tue 22 May
00:00 Terminata
RSB Berkane
3 - 2
Kawkab Marrakech INFO
PFL »
Tue 22 May
15:49
Kokand 1912
15:49
Buxoro
Tue 22 May
15:56
Lokomotiv Tashkent
15:56
Qizilqum
A Lyga »
Tue 22 May
17:00
Sūduva
17:00
Stumbras
Meistriliiga »
Tue 22 May
17:30
Paide
17:30
Trans
Tue 22 May
19:30
Tammeka
19:30
Tulevik Viljandi
CAF Champions League »
Tue 22 May
18:00
Horoya AC
18:00
Mamelodi Sundowns
Primera A »
Tue 22 May
02:15 Posticipata
Aucas
02:15
Universidad Católica
Serie D »
Tue 22 May
01:00 Terminata
Macapá
2 - 1
Manaus INFO
Tue 22 May
02:15 Terminata
Guarani Juazeiro
2 - 3
América RN INFO
Tue 22 May
01:00 Terminata
Vitória Conquista
1 - 0
Itabaiana INFO
División Profesional »
Tue 22 May
01:45 Terminata
Libertad Asunción
0 - 0
Nacional Asunción INFO
2. Lig »
Tue 22 May
18:00
Sakaryaspor
18:00
Gumushanespor
Tue 22 May
15:00
Keciorengucu
15:00
Afjet Afyonspor
Premier League »
Tue 22 May
22:00
Al-Ahly
22:00
Al-Masry
1. Division »
Úrvalsdeild »
Tue 22 May
21:15
KA Akureyri
21:15
Keflavik
Tue 22 May
21:15
Breidablik
21:15
Víkingur Reykjavík
Tue 22 May
21:15
Grindavík
21:15
Valur Reykjavík
Tue 22 May
21:15
Stjarnan
21:15
Fylkir
Liga III Girone 4 »
3. Lig »
Eerste Klasse Zaterdag Girone 3 »
Tue 22 May
20:30
GJS
20:30
DUNO
Primera C Metropolitana »
Tue 22 May
20:30
Central Córdoba .
20:30
Cañuelas
Tue 22 May
20:30
Arg. Quilmes
20:30
Deportivo Merlo
Tue 22 May
20:30
Luján
20:30
Midland
Tue 22 May
20:30
JJ Urquiza
20:30
Leandro N. Alem
Super League Malaysia »
Tue 22 May
16:00
Terengganu
16:00
Perak
Tue 22 May
16:00
Kuala Lumpur
16:00
PBS Kelantan
Tue 22 May
16:00
Kedah
16:00
Pahang
FFA Cup »
Tue 22 May
11:00
Cumberland United
11:00
Adelaide Comets
Tue 22 May
11:30 Posticipata
Ipswich City
11:30
Peninsula Power
Tue 22 May
12:00
Hellenic Athletic
12:00
Uni Azzurri
ISL »
Tue 22 May
15:30
Arema
15:30
Bhayangkara Surabaya
Tue 22 May
15:30
Sriwijaya
15:30
PSIS Semarang
Tue 22 May
15:30
PS Tira
15:30
Perseru
Tue 22 May
15:30
Mitra Kukar
15:30
PSMS Medan
cookielang More info and settings. Accept

Follow BeSoccer on Facebook