noscript image
GooglePlay Logo AppStore Logo
Meistaradeildin
Wed 27 Maggio
TB Tvøroyri TB Tvøroyri
20:00
B36 Torshavn B36 Torshavn
NSÍ Runavík NSÍ Runavík
20:00
ÍF Fuglafjørdur ÍF Fuglafjørdur
Thu 28 Maggio
HB Tórshavn HB Tórshavn
18:00
Víkingur Gøta Víkingur Gøta
Kí Klaksvík Kí Klaksvík
20:00
EB / Streymur EB / Streymur
Skála ÍF Skála ÍF
20:00
AB Argir AB Argir
Squadra / Punti
1 B36 Torshavn B36 9
2 HB Tórshavn HBT 9
3 Víkingur Gøta VIK 7
4 NSÍ Runavík NSI 6
5 Kí Klaksvík KLA 6
 
6 EB / Streymur EBS 3
7 ÍF Fuglafjørdur IFF 3
8 AB Argir ARG 1
9 TB Tvøroyri TVO 0
10 Skála ÍF SKA 0
Segunda Islas Feroe
Sat 23 Maggio
NSÍ II NSÍ II
2-4
Vikingur II Vikingur II
B71 Sandoy B71 Sandoy
2-0
AB II AB II
07 Vestur 07 Vestur
3-3
HB II HB II
Dom 24 Maggio
FC Hoyvík FC Hoyvík
0-3
B68 Toftir B68 Toftir
B36 II B36 II
2-1
KÍ II KÍ II
Squadra / Punti
1 Vikingur II VIK 7
2 B68 Toftir TOF 7
3 B36 II TOR 6
4 B71 Sandoy SAN 5
5 KÍ II KIK 4
 
6 NSÍ II NSI 4
7 07 Vestur VES 3
8 HB II HBT 2
9 FC Hoyvík KOY 1
10 AB II ABA 0
Tercera Islas Feroe
Sat 30 Maggio
Undrid Torshavn Undrid Torshavn
-
EB / Streymur III EB / Streymur III
Vikingur III Vikingur III
-
B68 II B68 II
NSÍ III NSÍ III
-
Royn Royn
Skála IF II Skála IF II
-
KÍ III KÍ III
TB II TB II
-
Suduroy Suduroy
Squadra / Punti
1 B68 II TOF 0
2 EB / Streymur III EBS 0
3 KÍ III KIK 0
4 NSÍ III NSI 0
5 Royn ROY 0
 
6 Skála IF II SKA 0
7 Suduroy SUD 0
8 TB II TBT 0
9 Undrid Torshavn UND 0
10 Vikingur III VIK 0
Liga Islas Feroe Femenina
Dom 24 Maggio
B36 Tórshavn Fem B36 Tórshavn Fem
4-1
IF / Vikingur / B68 Fem Vikingur
KÍ Klaksvík Fem KÍ Klaksvík Fem
3-2
HB Tórshavn Fem HB Tórshavn Fem
NSÍ Runavík Fem NSÍ Runavík Fem
4-0
EBS / Skála Fem EBS / Skála Fem
Squadra / Punti
1 NSÍ Runavík Fem NSI 3
2 B36 Tórshavn Fem B36 3
3 KÍ Klaksvík Fem KIK 3
 
4 HB Tórshavn Fem HBT 0
5 IF / Vikingur / B68 Fem IVB 0
6 EBS / Skála Fem EBS 0
de - ISO Country Code Bundesliga »
Tue 26 Maggio
20:30
B. Leverkusen
20:30
Wolfsburg
Tue 26 Maggio
18:30
B. Dortmund
18:30
Bayern München
Tue 26 Maggio
20:30
Eintracht
20:30
SC Freiburg
Tue 26 Maggio
20:30
Werder Bremen
20:30
B. Monchengladbach
de - ISO Country Code 2. Liga »
Tue 26 Maggio
18:30
Erzgebirge Aue
18:30
Darmstadt 98
Tue 26 Maggio
18:30
Greuther Fürth
18:30
VfL Osnabrück
Tue 26 Maggio
18:30
Jahn Regensburg
18:30
Nürnberg
Tue 26 Maggio
18:30
Wehen Wiesbaden
18:30
Sandhausen
hu - ISO Country Code Magyar Kupa »
Tue 26 Maggio
21:00
Budapest Honved
21:00
MTK Budapest
Tue 26 Maggio
18:00
Fehérvár
18:00
Mezőkövesd-Zsory
pl - ISO Country Code Cup »
Tue 26 Maggio
20:10
Miedz Legnica
20:10
Legia Warszawa
cz - ISO Country Code Czech Liga »
Tue 26 Maggio
18:00
Slovácko
18:00
Sigma Olomouc
Tue 26 Maggio
20:00
Mladá Boleslav
20:00
Slavia Praha
Tue 26 Maggio
18:00
Jablonec
18:00
Zlin
Tue 26 Maggio
18:00
Pribram
18:00
Baník Ostrava
es - ISO Country Code Friendly »
Tue 26 Maggio
15:00
Kobenhavn
15:00
SonderjyskE
Tue 26 Maggio
18:00
Odense BK
18:00
Aalborg BK
Tue 26 Maggio
13:00 In corso 66'
Brøndby IF
1 - 1
Lyngby BK
Tue 26 Maggio
11:00 Terminata
HB Køge
1 - 2
Nykøbing FC INFO
Tue 26 Maggio
12:00 Terminata
Hobro
1 - 1
Viborg FF INFO
Tue 26 Maggio
16:30
Bnei Yehuda Aviv
16:30
Maccabi Petah Tikva
Tue 26 Maggio
18:00
Hapoel Kiryat Shm.
18:00
Hapoel Umm al-Fahm FC
Tue 26 Maggio
16:00
Hapoel Be'er Sheva
16:00
Hapoel Ramat Gan
Tue 26 Maggio
17:00
Wolfsberger AC
17:00
Mattersburg
Tue 26 Maggio
19:00
Admira
19:00
Sturm Graz
Tue 26 Maggio
14:00 In corso 25'
Triglav
0 - 1
NK Olimpija Ljubljana
Tue 26 Maggio
17:00
Tabor Sežana
17:00
Gorica
Tue 26 Maggio
15:00
Frýdek-Místek
15:00
Baník Ostrava II
Tue 26 Maggio
16:00
Brøndby IF
16:00
Hvidovre IF
Tue 26 Maggio
16:00
Oleksandriya
16:00
Cherkashchyna-Akademiya
Tue 26 Maggio
17:00
Hapoel Kfar Saba
17:00
Hapoel Eran Hadera
Tue 26 Maggio
17:00
Maccabi Netanya
17:00
Kafr Qasim
Tue 26 Maggio
17:30
Blansko
17:30
Vrchovina
Tue 26 Maggio
10:00 Terminata
Hapoel Bnei Lod
1 - 4
Hapoel Rishon Lezion INFO
Tue 26 Maggio
10:00 Terminata
Ho Chí Minh 2
1 - 2
Vĩnh Long INFO
Tue 26 Maggio
20:00
Fjölnir
20:00
HK Kopavogur
kr - ISO Country Code K-League Challenge »
Tue 26 Maggio
12:00 Terminata
Bucheon FC 1995
0 - 1
Jeju United INFO
Tue 26 Maggio
12:00 Terminata
Daejeon Citizen
1 - 0
Ansan Greeners INFO
cz - ISO Country Code FNL »
Tue 26 Maggio
17:00
Pardubice
17:00
Prostějov
Tue 26 Maggio
17:00
Líšeň
17:00
Vlašim
Tue 26 Maggio
17:00
Baník Sokolov
17:00
Slavoj Vyšehrad
Tue 26 Maggio
17:00
Třinec
17:00
Chrudim
Tue 26 Maggio
17:00
Varnsdorf
17:00
Hradec Králové
Tue 26 Maggio
17:00
Vitkovice
17:00
Viktoria Žižkov
cr - ISO Country Code Liga de Ascenso Clausura Costa Rica »
fi - ISO Country Code Veikkausliiga »
Tue 26 Maggio
17:30 Posticipata
HIFK
17:30
Seinäjoen JK
Tue 26 Maggio
17:30 Posticipata
Inter Turku
17:30
KuPS Kuopio
Tue 26 Maggio
17:30 Posticipata
RoPS Rovaniemi
17:30
FC Honka Espoo
Tue 26 Maggio
17:30 Posticipata
FC Lahti
17:30
Ilves
a1 - ISO Country Code AFC Champions League Girone 6 »
Tue 26 Maggio
13:35 Posticipata
Beijing Guoan
13:35
Melbourne Victory
a1 - ISO Country Code AFC Champions League Girone 8 »
Tue 26 Maggio
12:00 Posticipata
Vissel Kobe
12:00
Guangzhou Evergrande
a1 - ISO Country Code AFC Cup Girone 7 »
Tue 26 Maggio
13:00 Posticipata
Maziya
13:00
Chennai City
no - ISO Country Code Cuarta Noruega Girone 1 »
Tue 26 Maggio
18:30 Posticipata
Gjelleråsen
18:30
Lillestrom II
rw - ISO Country Code National Soccer »
Tue 26 Maggio
11:00 Posticipata
Etincelles FC
11:00
Musanze FC
Tue 26 Maggio
11:00 Posticipata
Mukura Victory
11:00
Rayon Sport
Tue 26 Maggio
11:00 Posticipata
APR FC
11:00
Heroes
Tue 26 Maggio
11:00 Posticipata
AS Muhanga FC
11:00
Espoir FC
ee - ISO Country Code Tercera Estonia Girone 2 »
Tue 26 Maggio
19:00
Tulevik II
19:00
Raplamaa
bi - ISO Country Code Copa del Presidente Burundi »
Tue 26 Maggio
15:00
Inter Star
15:00
Musongati

Follow BeSoccer on Facebook