noscript image
GooglePlay Logo AppStore Logo
Superliga
Ven 29 Maggio
Silkeborg IF Silkeborg IF
19:00
Nordsjaelland Nordsjaelland
Dom 31 Maggio
Esbjerg Esbjerg
18:00
Aalborg BK Aalborg BK
Lun 01 Giu
Randers Randers
14:00
Hobro Hobro
Midtjylland Midtjylland
16:00
AC Horsens AC Horsens
Lyngby BK Lyngby BK
18:00
Kobenhavn Kobenhavn
AGF Aarhus AGF Aarhus
20:00
Odense BK Odense BK
Tue 02 Giu
Brøndby IF Brøndby IF
19:00
SonderjyskE SonderjyskE
Squadra / Punti
1 Midtjylland MID 62
2 Kobenhavn FCK 50
3 AGF Aarhus AGF 40
4 Brøndby IF BIF 39
5 Nordsjaelland FCN 38
6 Aalborg BK JIM 37
7 Randers RAN 34
 
8 Lyngby BK LYN 31
9 Odense BK ODE 30
10 AC Horsens HOR 28
11 SonderjyskE SON 26
12 Hobro HOB 19
13 Esbjerg ESB 17
14 Silkeborg IF SIF 15
1st Division
Ven 29 Maggio
Viborg FF Viborg FF
18:00
Skive Skive
Sat 30 Maggio
HB Køge HB Køge
14:00
Hvidovre IF Hvidovre IF
Fremad Amager Fremad Amager
16:00
Kolding IF Kolding IF
Dom 31 Maggio
Nykøbing FC Nykøbing FC
12:00
Roskilde Roskilde
Vejle BK Vejle BK
14:00
Næstved Næstved
Vendsyssel Vendsyssel
15:00
Fredericia Fredericia
Squadra / Punti
1 Vejle BK VEJ 44
2 Viborg FF VFF 37
3 Fredericia FRE 35
4 Kolding IF KOL 30
5 Vendsyssel VEN 28
6 Fremad Amager BFR 27
 
7 HB Køge HBK 25
8 Nykøbing FC LFA 25
9 Skive SKI 24
10 Hvidovre IF HVI 21
11 Næstved NAE 18
12 Roskilde ROS 16
Girone 1
Ven 06 Mar
FC Helsingør FC Helsingør
4-1
Brønshøj Brønshøj
Sat 07 Mar
Hellerup IK Hellerup IK
1-1
Frem 1886 Frem 1886
Vanløse Vanløse
1-2
Hillerød Hillerød
FA 2000 FA 2000
0-2
Skovshoved Skovshoved
Dom 08 Mar
Avarta Avarta
1-1
B93 B93
Holbæk Holbæk
0-0
Slagelse B&I Slagelse B&I
Squadra / Punti
1 FC Helsingør FCH 44
2 Vanløse VAN 30
3 Brønshøj BRØ 29
4 Hellerup IK HEL 27
5 Frem 1886 FRE 25
6 Avarta AVA 24
 
7 B93 B93 20
8 Hillerød HIL 19
9 FA 2000 FA2 19
10 Holbæk HOL 17
11 Slagelse B&I SBO 13
12 Skovshoved SKO 12
Girone 2
Sat 07 Mar
Vejlby Skovbakken Aarhus Vejlby Skovbakken
1-3
Jammerbugt Jammerbugt
Næsby BK Næsby BK
0-0
Ringkøbing Ringkøbing
Brabrand Brabrand
3-0
Vejgaard B Vejgaard B
Dalum Dalum
0-2
Aarhus Fremad Aarhus Fremad
Dom 08 Mar
Thisted Thisted
3-1
Middelfart Middelfart
AB Copenhagen AB Copenhagen
1-2
Sydvest Sydvest
Squadra / Punti
1 Aarhus Fremad AAF 38
2 Brabrand BRA 29
3 Middelfart MID 28
4 Thisted THI 28
5 AB Copenhagen AKA 27
6 Jammerbugt JAM 23
 
7 Vejlby Skovbakken Aarhus SKI 23
8 Dalum DAL 22
9 Næsby BK NAS 18
10 Sydvest SYD 18
11 Ringkøbing RIN 12
12 Vejgaard B VEJ 11
Girone 1
Sat 02 Nov
Ballerup-Skovlunde Ballerup-Skovlunde
2-2
KFUM Roskilde KFUM Roskilde
Tårnby FF Tårnby FF
0-1
Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum
Skjold Birkerød Skjold Birkerød
2-2
Allerød Allerød
Køge Nord Køge Nord
1-2
Fremad Valby Fremad Valby
Taastrup FC Taastrup FC
2-2
Herlev Herlev
Squadra / Punti
1 KFUM Roskilde KFU 31
2 Ledøje-Smørum Fodbold LED 27
3 Ballerup-Skovlunde BAL 24
4 Køge Nord KON 22
5 Fremad Valby FRE 20
 
6 Taastrup FC TAA 19
7 Allerød ALL 18
8 Skjold Birkerød SKJ 12
9 Tårnby FF TAR 11
10 Herlev HER 8
Girone 2
Ven 01 Nov
BK Union BK Union
2-3
Frederikssund IK Frederikssund IK
Sat 02 Nov
B 1908 B 1908
1-2
GVI GVI
KFUM KFUM
1-3
Karlslunde Karlslunde
Ishøj Ishøj
5-1
Avedøre Avedøre
AB Tårnby AB Tårnby
2-0
Greve Greve
Squadra / Punti
1 AB Tårnby ABT 32
2 Karlslunde KAR 31
3 B 1908 B19 29
4 Ishøj IIF 28
5 GVI GVI 18
 
6 KFUM KFU 17
7 Frederikssund IK FRE 14
8 Avedøre AVE 12
9 BK Union BOL 10
10 Greve GRE 8
Girone 3
Sat 02 Nov
Otterup Otterup
2-0
Tarup-Paarup Tarup-Paarup
Kolding BK Kolding BK
1-4
SfB-Oure SfB-Oure
Odder Odder
1-3
Marienlyst Marienlyst
Odense Kammeraternes SK Odense
1-0
Hedensted Hedensted
Herning Fremad Herning Fremad
1-4
Varde IF Elite Varde IF Elite
Squadra / Punti
1 SfB-Oure OFA 33
2 Otterup OTB 30
3 Varde IF Elite VAR 23
4 Herning Fremad HER 21
5 Tarup-Paarup TAR 20
 
6 Marienlyst MAR 19
7 Hedensted HED 14
8 Odder ODD 13
9 Odense Kammeraternes SK OKS 11
10 Kolding BK KOL 7
Girone 4
Ven 01 Nov
Silkeborg KFUM Silkeborg KFUM
4-3
IF Lyseng IF Lyseng
Sat 02 Nov
Nörresundby FB Nörresundby FB
2-1
Viby IF Viby IF
VRI VRI
2-2
Skjold Sæby Skjold Sæby
Djursland Djursland
0-3
Kjellerup Kjellerup
Aarhus Fremad II Aarhus Fremad II
2-0
Holstebro Holstebro
Squadra / Punti
1 Holstebro HOL 29
2 Silkeborg KFUM SIK 28
3 IF Lyseng IFL 26
4 Aarhus Fremad II AAR 24
5 Kjellerup KJE 23
 
6 Djursland DJU 18
7 Skjold Sæby SKJ 16
8 Nörresundby FB NOR 12
9 Viby IF VIB 10
10 VRI VRI 10
Girone 5
Lun 24 Febr
Odense Reservas Odense Reservas
1-4
Randers Reservas Randers Reservas
Lun 09 Mar
Odense Reservas Odense Reservas
14:30
Esbjerg Reservas Esbjerg Reservas
Squadra / Punti
1 Randers Reservas RAN 3
2 Kobenhavn Reservas KOV 3
 
3 Esbjerg Reservas ESB 3
4 Odense Reservas OBR 0
Girone 6
Lun 09 Mar
Nordsjaelland Reservas Nordsjaelland
2-1
Lyngby Reservas Lyngby Reservas
Lun 16 Mar
Lyngby Reservas Lyngby Reservas
13:00
Vejle BK Reservas Vejle BK Reservas
Squadra / Punti
1 Lyngby Reservas LYN 6
2 Nordsjaelland Reservas NOR 4
 
3 Brondby Reservas BRO 1
4 Vejle BK Reservas VEL 0
de - ISO Country Code Bundesliga »
Tue 26 Maggio
20:30
B. Leverkusen
20:30
Wolfsburg
Tue 26 Maggio
18:30
B. Dortmund
18:30
Bayern München
Tue 26 Maggio
20:30
Eintracht
20:30
SC Freiburg
Tue 26 Maggio
20:30
Werder Bremen
20:30
B. Monchengladbach
de - ISO Country Code 2. Liga »
Tue 26 Maggio
18:30
Erzgebirge Aue
18:30
Darmstadt 98
Tue 26 Maggio
18:30
Greuther Fürth
18:30
VfL Osnabrück
Tue 26 Maggio
18:30
Jahn Regensburg
18:30
Nürnberg
Tue 26 Maggio
18:30
Wehen Wiesbaden
18:30
Sandhausen
hu - ISO Country Code Magyar Kupa »
Tue 26 Maggio
21:00
Budapest Honved
21:00
MTK Budapest
Tue 26 Maggio
18:00
Fehérvár
18:00
Mezőkövesd-Zsory
es - ISO Country Code Friendly »
Tue 26 Maggio
15:00
Kobenhavn
15:00
SonderjyskE
Tue 26 Maggio
16:00
Odense BK
16:00
Aalborg BK
Tue 26 Maggio
13:00
Brøndby IF
13:00
Lyngby BK
Tue 26 Maggio
11:00
HB Køge
11:00
Nykøbing FC
Tue 26 Maggio
12:00
Hobro
12:00
Viborg FF
Tue 26 Maggio
10:00
Ho Chí Minh
10:00
Vĩnh Long
Tue 26 Maggio
16:00
Hapoel Be'er Sheva
16:00
Hapoel Ramat Gan
Tue 26 Maggio
17:00
Wolfsberger AC
17:00
Mattersburg
Tue 26 Maggio
19:00
Admira
19:00
Sturm Graz
cz - ISO Country Code FNL »
Tue 26 Maggio
17:00
Pardubice
17:00
Prostějov
Tue 26 Maggio
17:00
Líšeň
17:00
Vlašim
Tue 26 Maggio
17:00
Baník Sokolov
17:00
Slavoj Vyšehrad
Tue 26 Maggio
17:00
Třinec
17:00
Chrudim
Tue 26 Maggio
17:00
Varnsdorf
17:00
Hradec Králové
Tue 26 Maggio
17:00
Vitkovice
17:00
Viktoria Žižkov
cz - ISO Country Code Czech Liga »
Tue 26 Maggio
18:00
Slovácko
18:00
Sigma Olomouc
Tue 26 Maggio
20:00
Mladá Boleslav
20:00
Slavia Praha
Tue 26 Maggio
18:00
Jablonec
18:00
Zlin
Tue 26 Maggio
18:00
Pribram
18:00
Baník Ostrava
fi - ISO Country Code Veikkausliiga »
Tue 26 Maggio
17:30 Posticipata
HIFK
17:30
Seinäjoen JK
Tue 26 Maggio
17:30 Posticipata
Inter Turku
17:30
KuPS Kuopio
Tue 26 Maggio
17:30 Posticipata
RoPS Rovaniemi
17:30
FC Honka Espoo
Tue 26 Maggio
17:30 Posticipata
FC Lahti
17:30
Ilves
pl - ISO Country Code Cup »
Tue 26 Maggio
20:10
Miedz Legnica
20:10
Legia Warszawa
a1 - ISO Country Code AFC Champions League Girone 6 »
Tue 26 Maggio
13:35 Posticipata
Beijing Guoan
13:35
Melbourne Victory
a1 - ISO Country Code AFC Champions League Girone 8 »
Tue 26 Maggio
12:00 Posticipata
Vissel Kobe
12:00
Guangzhou Evergrande
a1 - ISO Country Code AFC Cup Girone 7 »
Tue 26 Maggio
13:00 Posticipata
Maziya
13:00
Chennai City
kr - ISO Country Code K-League Challenge »
Tue 26 Maggio
12:00
Bucheon FC 1995
12:00
Jeju United
Tue 26 Maggio
12:00
Daejeon Citizen
12:00
Ansan Greeners
no - ISO Country Code Cuarta Noruega Girone 1 »
Tue 26 Maggio
18:30 Posticipata
Gjelleråsen
18:30
Lillestrom II
rw - ISO Country Code National Soccer »
Tue 26 Maggio
11:00 Posticipata
Etincelles FC
11:00
Musanze FC
Tue 26 Maggio
11:00 Posticipata
Mukura Victory
11:00
Rayon Sport
Tue 26 Maggio
11:00 Posticipata
APR FC
11:00
Heroes
Tue 26 Maggio
11:00 Posticipata
AS Muhanga FC
11:00
Espoir FC
ee - ISO Country Code Tercera Estonia Girone 2 »
Tue 26 Maggio
19:00
Tulevik II
19:00
Raplamaa
bi - ISO Country Code Copa del Presidente Burundi »
Tue 26 Maggio
15:00
Inter Star
15:00
Musongati

Follow BeSoccer on Facebook