We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. See details. More info and settings. Accept
Meistriliiga
Ven 17 Mar
Tammeka
1-1
Trans
Sab 18 Mar
Tallinna Infonet
5-0
Tulevik Viljandi
Kalju
2-1
Sillamäe Kalev
Flora
2-0
Pärnu Vaprus
Levadia
7-0
Paide
Squadra / Points
1 Levadia LEV 9
2 Kalju KAL 7
3 Tallinna Infonet TIN 6
4 Tammeka TAM 5
5 Trans TRA 4
 
6 Flora FLO 4
7 Tulevik Viljandi TUL 3
8 Paide PAI 3
9 Pärnu Vaprus PVA 1
10 Sillamäe Kalev SIK 0
Esiliiga
Gio 16 Mar
Tallinna Kalev
2-0
FC Elva
Sab 18 Mar
Welco Elekter
1-3
Kuressaare
Dom 19 Mar
Tartu FC Santos
5-0
Levadia Tallinn
Flora Tallinn II
1-1
Maardu FC
Tallinna Infonet
3-4
Rakvere JK Tarvas
Squadra / Points
1 Flora Tallinn II FLO 7
2 Rakvere JK Tarvas RAK 6
3 Kuressaare KUR 6
4 Levadia Tallinn II LEV 6
5 Maardu FC MAA 4
 
6 Tartu FC Santos TFS 4
7 Welco Elekter WEL 4
8 Tallinna Kalev TAL 3
9 Tallinna Infonet II TIN 3
10 FC Elva FCE 0
Segunda B Estonia
Mer 15 Mar
Tallinna Kalev II
0-1
Joker
Dom 19 Mar
K-Järve Järve
2-0
Viimsi MRJK
Nõmme Kalju II
4-2
Vändra JK Vaprus
Paide II
0-6
Tammeka II
Keila
2-0
Sillamäe Kalev
Squadra / Points
1 K-Järve JK Järve JKJ 7
2 Tammeka II TAM 6
3 Nõmme Kalju II NOM 6
4 Keila KEI 6
5 Joker JOK 6
 
6 Vändra JK Vaprus VAN 3
7 Sillamäe Kalev II SKA 3
8 Viimsi MRJK	VII 3
9 Tallinna Kalev II TKA 2
10 Paide II PAI 1
Girone 1
Sab 25 Mar
Tulevik II
11:00
Raplamaa
Kuressaare II
12:00
Pärnu
Dom 26 Mar
Ganvix
11:00
Saue JK
Pärnu Vaprus II
15:00
Flora III
Torva
16:00
Tabasalu Charma
Otepää
16:00
Imavere Forss
Viimsi II
17:00
Nõmme United
Squadra / Points
1 Nõmme United NOM 3
2 Flora III FLO 3
3 Saue JK SJK 3
4 Pärnu PAR 3
5 Tabasalu Charma TAB 3
6 Imavere Forss IMA 3
7 Raplamaa RAP 3
 
8 Viimsi II VMR 0
9 Ganvix GAN 0
10 Torva TOR 0
11 Pärnu Vaprus II PAR 0
12 Otepää OTE 0
13 Tulevik II TUL 0
14 Kuressaare II KUR 0
WC Qualifying Europe Girone 4 »
Ven 24 Mar
18:00
Georgia
18:00
Serbia
Ven 24 Mar
20:45
Austria
20:45
Moldavia
Ven 24 Mar
20:45
Irlanda
20:45
Galles
WC Qualifying Europe Girone 7 »
Ven 24 Mar
20:45
Italia
20:45
Albania
Ven 24 Mar
20:45
Liechtenstein
20:45
Macedonia FYR
Ven 24 Mar
20:45
Spagna
20:45
Israele
WC Qualifying Europe Girone 9 »
Ven 24 Mar
20:45
Croazia
20:45
Ucraina
Ven 24 Mar
18:00
Turchia
18:00
Finlandia
Ven 24 Mar
20:45
Kosovo
20:45
Islanda
WC Qualifying S.America »
Ven 24 Mar
00:30 Terminata
Argentina
1 - 0
Cile INFO Video
Ven 24 Mar
00:01 Terminata
Paraguay
2 - 1
Ecuador INFO Video
Ven 24 Mar
00:01 Terminata
Uruguay
1 - 4
Brasile INFO Video
Ven 24 Mar
00:30 Terminata
Venezuela
2 - 2
Perù INFO Video
International Friendly »
Ven 24 Mar
17:00
República Checa
17:00
Eslovaquia Sub 21
Ven 24 Mar
14:00
Macedonia Sub 21
14:00
Montenegro Sub 21
Ven 24 Mar
20:00
Alemania Sub 21
20:00
Inglaterra Sub 21
Ven 24 Mar
12:00
Guinea
12:00
Gabón
Ven 24 Mar
20:00
Marocco
20:00
Burkina Faso
Ven 24 Mar
16:00
Rusia Sub 21
16:00
Rumania Sub 21
Ven 24 Mar
19:00
Tunisia
19:00
Camerun
Ven 24 Mar
16:00
Holanda Sub 21
16:00
Finlandia Sub 21
Ven 24 Mar
17:00
Russia
17:00
Costa d´Avorio
Ven 24 Mar
19:00
Austria Sub 21
19:00
Australia Sub 21
Ven 24 Mar
19:15
Portugal Sub 21
19:15
Noruega Sub 21
Ven 24 Mar
20:45
Suecia Sub 21
20:45
Serbia Sub 21
Ven 24 Mar
15:00
Turquia Sub 21
15:00
Ucrania Sub 21
Ven 24 Mar
17:00
Mauritania
17:00
Benín
Friendly »
Ven 24 Mar
17:00
Lillestrom SK
17:00
Kristiansund BK
Ven 24 Mar
15:00
Hammarby IF
15:00
Ilves
Ven 24 Mar
15:00
Grasshopper
15:00
Schaffhausen
Ven 24 Mar
15:00
Sint-Truiden
15:00
Charleroi
Ven 24 Mar
15:00
Winterthur
15:00
FC Vaduz
Ven 24 Mar
16:00
Borussia
16:00
FC St. Pauli
Ven 24 Mar
18:00
KSV Roeselare
18:00
Waasland-Beveren
Ven 24 Mar
18:00
Würzburger
18:00
Eintracht Frankfurt
Ven 24 Mar
11:30
R. Sociedad
11:30
Osasuna
Clasificación Copa África Girone 1 »
Ven 24 Mar
13:00
Comoras
13:00
Mauricio
Primera Nacional B »
National »
Ven 24 Mar
20:00
Avranches
20:00
Lyon-Duchère
Ven 24 Mar
20:00
Sedan
20:00
Pau FC
Ven 24 Mar
20:00
Creteil
20:00
Les Herbiers
Ven 24 Mar
20:00
Paris FC
20:00
Épinal
Ven 24 Mar
20:00
CA Bastia
20:00
Quevilly
Ven 24 Mar
20:00
Consolat Marseille
20:00
Chateauroux
Ven 24 Mar
20:00
Belfort
20:00
Boulogne
Ven 24 Mar
20:00
Béziers
20:00
Chambly
Liga de Nuevos Talentos - Clausura Girone 2 »
Premier de Ascenso - Clausura Girone 1 »
Premier de Ascenso - Clausura Girone 2 »
Premier de Ascenso - Clausura Girone 3 »
Regionalliga Girone 1 »
Ven 24 Mar
18:30
Illertissen
18:30
Wacker Burghausen
Ven 24 Mar
19:00
Schweinfurt
19:00
Unterhaching
Regionalliga Girone 2 »
Ven 24 Mar
19:00
Verl
19:00
RW Essen
Regionalliga Girone 3 »
Ven 24 Mar
19:00
Hessen Kassel
19:00
TSV Steinbach
Verano Costa Rica »
Ven 24 Mar
03:00 Terminata
UCR
0 - 2
Deportivo Saprissa INFO
Non League Premier Girone 2 »
Apertura Venezuela »
Ven 24 Mar
22:00
Zulia FC
22:00
Caracas
Tercera División Girone 12 »
Ven 24 Mar
22:00
Union Viera
22:00
Arucas CF
Ven 24 Mar
22:00
Panaderia Pulido
22:00
Estrella
Oberliga Girone 1 »
Ven 24 Mar
19:00
Feucht SC
19:00
Ammerthal
Oberliga Girone 3 »
Ven 24 Mar
19:30
Victoria Hamburg
19:30
Dassendorf
Ven 24 Mar
20:00
Süderelbe
20:00
Buchholz
Oberliga Girone 4 »
Gaucho 1 »
Ven 24 Mar
00:30 Terminata
Brasil de Pelotas
1 - 1
Caxias do Sul INFO
Ven 24 Mar
00:30 Terminata
São Paulo RS
1 - 3
EC São José INFO
Premier League »
Ven 24 Mar
20:45
Glentoran
20:45
Carrick Rangers
A-League »
Ligue 1 »
Ven 24 Mar
16:00
DRB Tadjenant
16:00
MO Béjaïa
División Profesional »
Carioca 1 Girone 5 »
Ven 24 Mar
01:45 Terminata
Botafogo
2 - 3
Fluminense Rio Janeiro INFO
NB II »
Ven 24 Mar
14:00
Várda SE
14:00
Szolnoki MÁV
I Liga »

Follow BeSoccer on Facebook